Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Her Şeyi Satıp Gallardo Aldım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YCO

Kayıtlı Üye

'06 yılının başlarında Texas'lı Richard Jordan 5 senelik sevgilisiyle planladıkları gibi para biriktirip ev almış..
ama hatun, RJ evi aldıktan çok kısa bi süre sonra onu terk etmiş..bunun üzerine ayrılık acısıyla birlikte o evde yaşamak istemeyen RJ, evi satarken biraz zaman kaybetse de hemen evini arabalarını ne varsa satıp gidip bi Gallardo almış..arabası dışında hiç bişiyi olmayan RJ, Gallardo'suyla ülkeyi dolaşmayı başlamış özellikle sevgilisiyle ayrıldıkları günü seçerek..ordan oraya başlarda tamamen kafasına estiği yerlere gitmiş..yeni arkadaşlar vs. edinmiş sadece akşamları arabasından inip bi otel odasına uyumaya gidiyomuş..

adam, insanın kalıcak evinin olmaması ve evinin Gallardo'su olmasının çok tuhaf bi duygu olduğunu ama kendine iyi geldiğini söylüyo..
tip olarak Moby'e benzemesi gittiği bi çok yerde güzel güzel eğlenmesini sağlamış.. :D
benzin, otel masrafı vs. ona 25K $'lara mal olmuş..benzin masrafını karşılamak için olabildiğince ucuz konserve tarzı yemekler yemiş..

eBay'da şu zamana kadar satılan en fazla yol yapmış Lambo 62K'demiş ama RJ'in '10 yılı itibariyle arabası fotoda da görüldüğü gibi 150K km'yi bulmuş..
sadece haftasonu kullanıcak lüksüm yoktu ama her sabah çalıştı bana hiç sıkıntı çıkartmadı diyo eleman..ancak 53 tane ceza yemiş..1 defa da aracın muayene süresi 1 günle dolduğu için arabayı arayan polisler yanında taşıdığı silahı görünce içeri atılmış.. :D :D

özetle bi daha olsa yine aynı kararı verip yine aynı şeyi yapardım diyo RJ..
aslında herkesin yapmak istediği ama yapamadığı şeyi yapmış olduğumu fark ettim ve mutluyum diyo..
para özgürlük getirmiyosa hiç bi anlamı olmadığını da ekliyo..

başka bi kızla tanışmış şuan onunla birlikteymiş..
şuan derdi arabasının motorunu onarmak ya da sandık motor sipariş etmekmiş..

satıp bi Lambo alabileceğim bi mal varlığım yok ama sizi bilmiyorum adam resmen ölmeden önce yapmak istediğim şeylerden birini kısmen yerine getirmiş..
helal olsun..

http://jalopnik.com/5559767/i-sold-everything-to-buy-a-lamborghini-and-drive-across-the-country ..

adama bak be
bunların ne hayatları var ya
cok cılgınlar

bu arada 150K km boyunca arabaya gerçek anlamda bakım yapılmamış..

biraz lamborghini nin reklamı gibi olmuş masal gibi geldı bana..gercekten yaptıysada bravo adama kımsenın yapamayacagını yapmış..

gözüm açık gitcem heralde bunun yüzünden

az kaldı kanka biliyosun temmuzda bende çıkıyorum yola :eek:key:

ozan abı bosver sen bunu takma kafaya:D

benim olay farklı ama ibizayı satıp benzin parası yapıcam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt