Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havuzlu Paspas ve Bagaj Havuzu Alacağım

yeniaraba

Kayıtlı Üye
Leon Visio 1.0 TSI araç aldım. Havuzlu paspas ve bagaj havuzu almak istiyorum. Çok para verme taraftarı değilim. İnternette onlarca ürün var ama yorumlarda kimisi kokuyor demiş, kimisi kalıbı uymadı demiş. Yakın zamanda havuzlu paspas ve bagaj havuzu alıp memnun kaldığınız ürün varsa paylaşır mısınız?

Ben çok yakın zaman olmasada internetten Bagaj havuzu aldım. Paspas hakkında bir bilgim yok bilen biri/leri muhakkak yazar. Aldığım ürünü direkt mesajdan linkini atarım. Koku yapmıyor gayet kullanışlı.

kurallarımız gereği Üyelerimiz Sekmesinde kendinizi tanıtırsanız sevinirim.

Leon Visio 1.0 TSI araç aldım. Havuzlu paspas ve bagaj havuzu almak istiyorum. Çok para verme taraftarı değilim. İnternette onlarca ürün var ama yorumlarda kimisi kokuyor demiş, kimisi kalıbı uymadı demiş. Yakın zamanda havuzlu paspas ve bagaj havuzu alıp memnun kaldığınız ürün varsa paylaşır mısınız?
Merhaba netten Smartpaspas yaz yada Trendyol dan Smartpaspas mağazasında 149 TL havuzlu paspas. Bagaj havuzu ise Replax magazinda 80 tl. Ben aldım tavsiye ederim.Aramıza hoşgeldin

Tüm araçlarımda L.Locker marka kullandım. Çok memnundum. Şuan SuperB de ise Sahler marka kullanıyorum. Her iki markada oldukça kalitelidir. Tavsiye ederim.

Selam hali bagaj havuzundan gecen hafta aldim plastik degil cok urunleri var tavsiye ederim

Geri
Üst Alt