Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havalandirma kapagi

ekapoglu

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ateca sahibi oldum araniza katildim. Basit bir sorunum var. On koltuk altlarinin arka tarafinda oto sanayiden cikmis havalandirma bosluklari var.Bence goruntu berbat ve 0 araca yakismiyor. bu bosluklara uygun kapak satan bir yer biliyor musunuz? seat bayisi boyle bir orjinal parca yok dedi. Aliexpresste buldum ancak 3.5 aydir gelmedi. Tesekkurler...

Merhaba. Ateca sahibi oldum araniza katildim. Basit bir sorunum var. On koltuk altlarinin arka tarafinda oto sanayiden cikmis havalandirma bosluklari var.Bence goruntu berbat ve 0 araca yakismiyor. bu bosluklara uygun kapak satan bir yer biliyor musunuz? seat bayisi boyle bir orjinal parca yok dedi. Aliexpresste buldum ancak 3.5 aydir gelmedi. Tesekkurler...

Ben almıştım güzel duruyor havalandırmaya da engel olmuyor gümrükten dolayı gelmiyor benimde başakşehirde gümrükte bekleyen kargom var 4 ay oldu geleli

Geri
Üst Alt