Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Havalı Suspansiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karapale

Kayıtlı Üye
Marmara bölgesinde havalı amortisör sistemi uygulayan yer arıyorum.. bu sistemin artıları ve eksileri nelerdir??

adam gibi soru soruyoruz verdiğin cevaba bak serbay..ben ne koyacağımı biliyorum oraya :D dobloya koymuycam herhalde 106 ya yapıcaz..bugun sanayide mevzusu geçti 2000 tl ayırmış çocuk bu sistem için.. uzaktan kumandalı havalı suspansiyon sistemi işte..

:eek:key:
adam gibi soru soruyoruz verdiğin cevaba bak serbay..ben ne koyacağımı biliyorum oraya :D dobloya koymuycam herhalde 106 ya yapıcaz..bugun sanayide mevzusu geçti 2000 tl ayırmış çocuk bu sistem için.. uzaktan kumandalı havalı suspansiyon sistemi işte..
KW coiloverlarını satan firma galiba getiriyodu kaldırmalı olanları ama fiyatları çok uçuktu bi sormak lazım normal coilover gibi yol tutuşu arttıramaz bide çok zıplar ben böyle biliyorum cips kola kardeşim:eek:key:

bende cips imi aldım izliyorum :D

şimdi videoları izliyorum bu sistemle ilgili adamlar muzik sistemine baglamış araba müziğin ritmine göre resmen dans ediyor :D araba çok zıplar belki ama konforunu düşünemiyorum çok rahat olur...

şimdi videoları izliyorum bu sistemle ilgili adamlar muzik sistemine baglamış araba müziğin ritmine göre resmen dans ediyor :D araba çok zıplar belki ama konforunu düşünemiyorum çok rahat olur...

zıplayan bi araba konforlu olmaz sevgili kardeşim bu konfor değil fantezi farkı ama normal coiloevr daha mantıklı bide körükler patladığı yada onu şişiren kompresör bozulduğu zaman vay haline yaptır yaptırabilirsen bu orjinal araçlardaki havalılar bile bi bozuldumu körük değiştir yok kompresör kaçırıyo adamın iflahını kurutur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt