Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Yastığı Çalışmıyor Uyarısı

Aerotronic

Kayıtlı Üye
Selamlar. 3-4 aylık Seat Arona var bende sıfır. Daha 3 bin km bile olmadı. Bugün arabayı çalıştırdığımda hava yastığı çalışmıyor uyarısı verdi ve uyarı ışığı sönmedi. Neden olabilir acaba. Yeniden başlattım bir kaç defa ama sonuç aynı.

Selamlar. 3-4 aylık Seat Arona var bende sıfır. Daha 3 bin km bile olmadı. Bugün arabayı çalıştırdığımda hava yastığı çalışmıyor uyarısı verdi ve uyarı ışığı sönmedi. Neden olabilir acaba. Yeniden başlattım bir kaç defa ama sonuç aynı.

Üstadım benim caddy aracımdada olmuştu aracı dışarda bakıma vermiştim aldım eve gittim sonra bida bindim airbag uyarısı verdi ve korna çalışmıyordu birde direksiyon dönerken catır cutur ses çıkartıyordu iyi niyet garantisinden zemberek değişti çözüldü sorun.Aracın beyninden hata koduna baltır öyle servise git.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bazen koltuk altında olan soketlerde sıkıntı olabiliyor o yüzden de arıza veriyor bilgisayara bağlatıp hangi hava yastığın da sıkıntı görünüyor ona bakılıp hata kodu kayıt edilip sildirin tekrar vermesi durumunda yetkili servise götürün

Geri
Üst Alt