Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hava filtresiz kullanım

karburatorlu aracı bıllmem ama normal kullanımda orjınal fıltreyı soktugumuz zaman normal kullanımda yakıt tasarufuyapılır ancak herkes ses dıye gazı sonuna kadar basar ondan sonra cok yakar denır ... Aem marka fıltrelerın sıtesınde bakabılırsınız%10 yakıt tasarufu vaad ediyordu gecen sene kı kendım test ettım gercektende azaltıyor

Hava filtresi motora giren hava miktarını + giren havanın belirli parçacıklardan arınmasını sağlar. Ustanın dediği mantıklı olsa başta zaten o arabayı yapan mühendis öyle yapar. :D
Usta haklı çorap yaprak vs. ye karşı korur ama toz geçirir. Hava filtreleri toz geçirmemek için tasarlanmıştır. Bence yüksek yakıt tüketimin başka nedenlerden kaynaklanıyor olabilir bana pek mantıklı gelmedi...

metal bişiler bulursan evden falan oraya uydurup içine bişi kaçmasını bi nebze engelleyen daha iyi olur..çorap da olabilir motor ne kadar ısınır bilmiyorum aracında..

sinek teli de iş görür herhalde :D

12lt hakkaten çok yahu.. Başka aklına gelen bi neden var mı bu rakam için Görkem? Hani bujilerdir falan..

Hiç mantıklı gelmedi bana bu iş çorapla falan olmaz seni başına bela aldın bis i görkem o araba adam olmaz satabiliyosan sat derim ben.....

yazlık falan büyükse evin içinde de kullanabilirsin sadece.. :D

sinek teli +1..

beyler bisi ben süreyim sizede tavanda sanalye kaynatalım iki de kemer yapalm önlü arkalı oraya oturun :D

olm sen binersen o araba gitmez boğulur.. :D :D

Geri
Üst Alt