Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HAVA FİLTRESİ?

Moonh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam.
leon 1.2 tsi mevcut yazılımlı 135hp şuan araca hava filtresi taktırmak istiyorum. Amacım performans artsın değil. Ses amaçlı taktırmak istiyorum. Warex taktırmak istemiyorum çünkü sesi rahatsız edici geliyor bana. hava filtresi için öneri ve fikirleriniz nedir acaba? Teşekkürler şimdiden. :)

Merhaba kutu içi filtre kullana bilirsin fazla ugrasmadan orjinalligi bozmadan

Arkadaşlar selam.
leon 1.2 tsi mevcut yazılımlı 135hp şuan araca hava filtresi taktırmak istiyorum. Amacım performans artsın değil. Ses amaçlı taktırmak istiyorum. Warex taktırmak istemiyorum çünkü sesi rahatsız edici geliyor bana. hava filtresi için öneri ve fikirleriniz nedir acaba? Teşekkürler şimdiden. :)
Bulabilrseniz K&N apollo hem performans hemde cok tatli ses için birebir anadolu da birçok dostumuz kullanıyor bende dahil olmak uzere

Forge dumpvalve öneririm motor içi abartısız güzel ses için

Arkadaşlar selam.

Özelden bir bağlantı yolladım. İnceleyin. Kafanıza takılan şey olursa sorabilirsiniz

Geri
Üst Alt