Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hava durumu

acar93

Kayıtlı Üye
iyi geceler herkese yarın sabah 05:00 te karabükten izmire gideceğim bursa üzerinden ilk defa karlı hava da uzun yol yapacağım. sıkıntı olurmu ve ya yollar hakkında bilginiz varmı yadımcı olusanız çok teşekkür ederim.

Bursa şu an çok sıkıntı. Ailem orda az önce konuştum.Bence maceraya gerek yok. Hele ilk tecrüben ise hiç yok.

sabaha doğru yağış yavaşlarmı yollar açılımı emin de değilim. çok teşekkür ederim tavsiyen için sağol.

Kar lastiğin varsa, dikkati elden bırakma bir şey olmaz. O tecrübe bir şekilde kazanılacak. Dert etme, ani hareketlerden kaçın. Bir şey olmaz Allah'ın izniyle..

Hayırlı yolculuklar, yolun açık olsun.

@ahmtsnyl marmara bölgesinde çok kar var. elbet tecrübe kazanacak ama bu şehirler arası yok olmamalı.

kusura bakmayın yoğun olduğum için giremedim. bir sorun çıkmadan yolculuğumu bittirdim ilginiz için teşekkür ederim hepinize :)

Geri
Üst Alt