Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hata: Hava yastığı mesajı ve elektrik sistemi

fevziucar

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
1
Puanları
1
1.6TDI 2014 Leon sahibiyim. Aracımın sağ çamurluğunu ufak bir yere vurdum. Ön kapı ve arka kapının ufak bölümünde çizilme oldu. Önemli bir konu değil aslında. Tanıdık lafına uyarak sanayide bir ustaya götürdüm. Aynı zamanda tamponda söküldü. Bugün aracımı teslim aldığımda Hata:hava yastığı mesajı aldım. Ayrıca sağ taraftaki ön ve arka camlar açılıp kapanmıyor. Sağ taraftaki ayna katlanmıyor. Ustaya söyledim biz birşey yapmadık arabanın döşemesini bile sökmedik dedi. Bu önemli bir durummudur. Bir kablo filan çıktıysa ben takabilirmiyim.
 

BlaCKaDDeR

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Mar 2017
Mesajlar
1,072
Puanları
113
Önemli bir durumdur. Aracı teslim ederken bu sorunlar yoksa, teslim alırken gördüyseniz nasıl birşey yapmamışlar anlamadım. :) Büyük ihtimal bir soket falan yerine takmadılar, unutuldu. Kontrol ettirip sorunu kendilerine çözdürün derim. Israrcı ve baskıcı olun.
 

ahmtsnyl

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Kas 2016
Mesajlar
457
Puanları
63
ön koltuk altlarında airabg soketleri var. kontrol etmenizi tavsiye ederim. oto yıkamada ki arkadaş nasıl becerdiyse soketi çıkarmıştı benim.
 
Üst Alt