Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hata: Denge kontrolü (ESC)

Konu hortlamış gibi olacak ama, motor bölümündeki 645 Kodlu röleyi değiştirirseniz sorununuz çözülecektir.

merhaba
Araç bu uyarıları veriyor ve çalışmıyor bir kaç deneme sonra çalışıyor ve bütün uyarılar siliniyor ancak stop edip tekrar çalıştırmak istenilince tekrar aynı uyarılar ve sorunlar oluşuyor. aküden şüphelendim aküyü değiştirdim ama nafile. hiçbir faydası olmadı.
arkadaşlar yardımcı olablir misiniz ?

Ekli dosyalar

• leon.JPG
    leon.JPG
    50.5 KB · Görüntüleme: 1
Ekli dosyayı görüntüle 19265Ekli dosyayı görüntüle 19266

Araç bu uyarıları veriyor ve çalışmıyor bir kaç deneme sonra çalışıyor ve bütün uyarılar siliniyor ancak stop edip tekrar çalıştırmak istenilince tekrar aynı uyarılar ve sorunlar oluşuyor. Asıl sorum şu olacak aracı doğuş oto Bursa servise götürdüm bir kaç gün oldu sorunu henüz bulamadılar ve sorunun aracın Vagcom ile açılan gizli özelliklerinden dolayı olmuş olabileceğini söylediler açılan özellikler kadran selamlama ve Amerikan park Vagcom ile açılan özellikler garantiyi bozar mı ? Ve sorun gerçekten bundan dolayı oluşmuş olabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
kardeşim merhaba, son olarak nasıl çözebildin arızayı ?

Geri
Üst Alt