Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hararet göstergesi ikazı

picassoner

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hava sıcaklığı malum düşük seviyelerde, sabahları işe giderken aracı çalıştırdığımda yaklaşık 5- 6 saniye sonra hararet göstergesi ikaz lambası yanıp sönüyor ve sesli uyarı veriyor. kapatıp açıyorum kontağı bazen tekrarlıyor bazen tekrarlamıyor. yardıma ihtiyacım var. muhtemel sebeplerle ilgili bilgi paylaşımında bulunursanız sevinirim.

cezmi abim sağolasın sıkıntı çıkarır mı bu durum bana? 1 haftadır böyle cünkü, yarın hallederim artık.

sanmam max.seviyesine kadar tamamlarsın

hararet müşürü nü değiştirmen lazım. eğer istersen gönderebilirim.biz sensor ve müşür üretimi yapıyoruz.

hararet müşürü nü değiştirmen lazım. eğer istersen gönderebilirim.biz sensor ve müşür üretimi yapıyoruz.

neden hararet müşü değiştirmesi gerek anlamadım anlaşılan sadece su seviyesi düşmüş

neden hararet müşü değiştirmesi gerek anlamadım anlaşılan sadece su seviyesi düşmüş

genelde havalar ısındığında ve soğuduğunda hararet müşürleri kısa devre yapabilir. hararet müşürleri su seviyesini ölçmez. sadece radyatördeki su ısındığında fan müşürüne ikaz gönderir.

Su Eklemelisin Yada Antifreeze :eek:key:

genelde havalar ısındığında ve soğuduğunda hararet müşürleri kısa devre yapabilir. hararet müşürleri su seviyesini ölçmez. sadece radyatördeki su ısındığında fan müşürüne ikaz gönderir.

seat araçlarda sesli ve lamba olarak ikaz su sevityesi ile alakalı müşürün su seviyesini ölçmediğini biliyorum ama müşür değişimini nerden çıkardınız hala anlamış değilim

Geri
Üst Alt