Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

• mobil

Kullanılan: 66 27.7%
  • bp

Kullanılan: 2 0.8%
  • castrol

Kullanılan: 142 59.7%
  • repsol

Kullanılan: 1 0.4%
  • shell

Kullanılan: 13 5.5%
  • devv

Kullanılan: 0 0.0%
  • total

Kullanılan: 0 0.0%
  • elf

Kullanılan: 1 0.4%
  • opet

Kullanılan: 4 1.7%
  • diğer

Kullanılan: 9 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    238
Servis onaylamıyor ama geçenlerde araba yağ eksiltme uyarısı verdi doğuş otoyu aradım telefonu açan görevli aracınıza yarım litre 5w30 yağ ekleyin herhangi bir sorun yok dedi. ne bir yağ markası belirtti ne de başka bişey. servise sorunca illa ki kendi yağlarını koyacaklar biz de her seferinde iki katı para ödeyeceğiz. hiç kusura bakmasınlar gittim sanayide kendi ustama yaptırdım bakımını hem kullanılan tüm parçaları tek tek gördüm hem de yarı fiyatına bakım yaptırdım. castrol 5w30 koy gitsin hiç bir sorun çıkartmaz.

Aynen öyle servisin amacı para kazanmak olduğu için yağın ismini değiştirip özel diye satmaya çalışıyor hele birde benim gibi kıl adam denk gelirse arabasına zararı olur diye servisten dışarı adım attırmıyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt