Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

• mobil

Kullanılan: 66 27.7%
  • bp

Kullanılan: 2 0.8%
  • castrol

Kullanılan: 142 59.7%
  • repsol

Kullanılan: 1 0.4%
  • shell

Kullanılan: 13 5.5%
  • devv

Kullanılan: 0 0.0%
  • total

Kullanılan: 0 0.0%
  • elf

Kullanılan: 1 0.4%
  • opet

Kullanılan: 4 1.7%
  • diğer

Kullanılan: 9 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    238
Tabiki bu olay paraya kumanda ediyor. Ama yag icin 1 yil yada 15 bin yeterli diye dusunuyorum. Zaten yagi arada sirada kontrol ediyorsak yagin akiskanligindan renginden değişim zamanini anlariz.

misal vereyim edge kullanıyorum. ve kutusunun üstünde şu kadar sürede değişim yapılmalı diye bir ibare görmedim yanlış hatırlamıyorsam. böyle duyduk böyle devam ediyoruz...
1 sene ya da 15 bin diye

Valla ben sigara içmem alkol alışkanlığım yok benim için aracım öncelik sırasında o yüzden iyi bakarım yağ yılda bana maliyeti 200tl o kadar da olsun değil mi

benönceden castrol kullanıordum hep. son değişimde burda okumuştum mobil 1 alayım dedim . aldım. ancak araç kamyon gibi çalışıyor. 110 binde araç ve çabuk ısınıyor. hararet hep 90 da.. bence 10 -40 güzeldi. keşke devam etseydm. 5 40 dı sanırım bu aldığım mobil buradaki bi arkadaş önermişti okumuştum. aynı sorunu yaşayan var mı..

araba 2006 leon 1.6 102hp lpgli 120.000 km'de abiler servis hep 10w40 castrol koyuyordu artık dıraşda değiştireceğim yağı. castrol sitesinde 5w30 edge mobil1 esp formula 5w30 öneriyor. Siz ne önerirsiniz acaba. 10w40 mı 5w30 mu birde baktım magnatecinde 5w30 u var edge ninde ? şaştım kaldım pekde anlamıyoruz

araba 2006 leon 1.6 102hp lpgli 120.000 km'de abiler servis hep 10w40 castrol koyuyordu artık dıraşda değiştireceğim yağı. castrol sitesinde 5w30 edge mobil1 esp formula 5w30 öneriyor. Siz ne önerirsiniz acaba. 10w40 mı 5w30 mu birde baktım magnatecinde 5w30 u var edge ninde ? şaştım kaldım pekde anlamıyoruz
Ben ilk günden beri mobil 1 esp 5w30 kullanıyorum şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım

kurye ile elden teslime verildi

Mobil Super Fe 5W/30 Benzin ve Dizel Motor Yağı 4 Litre Fiyatı
mobil super fe 5w 30 alsam olmazmı birde super 3000 kaç km de bir değişiyor mobil1formula 5w30 kaç km de değişiyor yada magnatech ile edge bunlarda km farkı varmı yoksa hepsi aynı km de mi değişiyor
Normalde 15 bin değişim süresi var yada 1 yıl olarak yapılıyor ben 10bin de bir değişim yapıyorum şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım

kurye ile elden teslime verildi

Servis Castrol 50w40 kullanıyor. Dışarıda yaptırırken Mobil 5w30 kullanırım.

Power+Torque=TDI

Geri
Üst Alt