Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka Ses Sistemi Kullanıyorsunuz ?

SCW Üyeleri Araçlarında Hangi Ses Sistemini Kullanıyor ?

• Kullanılan toplam oy
    71
Bang&Olufsen unutulmus:)gerci bende yok ama olsun.. audi a5 lerde olan 505 Watt gücünde ki sistem..

---------- Post added at 02:04 ---------- Previous post was at 02:03 ----------

orijinali neyse o bende ki.. Seat Sound System AURA..

sende sony yokmuydu :D

benimki tam oricinal :D

2 x rockfordfosgate p1
2 x sierra 2620 titanium
1x xetec amplifikatör
1x jbl mono
1x jvc ana ünite

En iyisi değil ama evde 5.1 LG kullanıyorum oda zaten apartman sakinlerine yetiyo fazla açamıyorum eskiden olsa sony anca yeterdi :)

depremden önce aldığım philips, 4 senedir de TV'ye bağladım sinema sistemi niyetine. Hala sesi biraz açsam hanım ve kuzu şikayete başlıyor o yüzden yeni bişeye gerek bile duyma şansım kalmıyor:D

Şimdi burada biraz karışıklık var, normal bilgisayar ve sinema sistemlerimi yoksa araç ses sisteminimi soruyorsunuz :) bilgisayar sistemine gelince Logitech Z-5500 5+1 ses sistemini kullanıyorum, iş yerinde ve evdeki TV'de ise creative kullanıyorum.

Creative :) Araba yokki anasını satayım tesisat koyayım. Mamafih Alfa nın içinde bir tepsi 30 cm lik iki adet 3 yollu pionerr duruyor hala üzerinede Blaupunkt un cd caları var :)

Geri
Üst Alt