Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi firmanın Euro Dizeli

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ağu 2009
Mesajlar
3,615
benim bildiğim piyasaya euro dieseli ilk sunan Total ve dergide okumuştum en temiz,katkısız bir şekilde piyasaya sunan yine testlere Total ama herkese göre değişiyor kimisi en yüksek setan PO da diyor aynı zamanda kükürt oranı az diyor.
Şuda bir gerçek Türkiyede 5 tane rafineri var ve bütün petrol şirketleri yasa geregi %60 ürünlerini bu 5 rafineriden almak zorundalar geri kalan %40 lık bölümü ithal edebiliyorlar türkiye şartlarında bu rekabet ortamlarında sizce hangi firma en çok italatı yaparak kaliteli mazot getiriyordurki yani hangi markayı kullanırsak kullanalım bence aynı yakıtı alıyoruz,bu yüzden bende yazdım fikrimi ama açıkcası psikolojik gibi performans durumu Türkiyede.Yurtdışında bence daha belirgin gözlemlenebilir.

bilgi için teşekkürler timur. sanırım dediğin doğru
 

Tarık

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ocak 2010
Mesajlar
90
ben hep shellden alıyorum ama bundan sonra bp ve opetide deniycem...ama şu bir kesin istasyondan istasyona fark ediyo...
 

Byefsane

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
3,556
Yaş
31
Opet
Gerçi şehirden şehire değişiklik gösterebilir ancak ıspartada en kralı opet diğerlerinde araç mahfoluyor özellikle petrol ofisinde :(
 

Kurtuba

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2010
Mesajlar
36
Yaş
38
luk oil :) yakıt çok temiz ama performansını görecez bakalım
 

ZGR

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
14,928
Yaş
31
vmax için çok iyi diyolar ama bilemiyorum
 

NMNYLMZ

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Eyl 2009
Mesajlar
508
Yaş
34
arabaya sürekli euro dizel koymak iyi değil, arada birde normal mazot koyun motoru dinç tutar.
 

__SEAT__

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ocak 2010
Mesajlar
66
shell birde shell in vpower +gtl var birde onu deneyecem fiyat farkediyor ama bakalım ne özelliği var..:)
 
Üst Alt