Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi firmanın Euro Dizeli

arg-fallbackName="mehmetelt"/>
benim bildiğim piyasaya euro dieseli ilk sunan Total ve dergide okumuştum en temiz,katkısız bir şekilde piyasaya sunan yine testlere Total ama herkese göre değişiyor kimisi en yüksek setan PO da diyor aynı zamanda kükürt oranı az diyor.
Şuda bir gerçek Türkiyede 5 tane rafineri var ve bütün petrol şirketleri yasa geregi %60 ürünlerini bu 5 rafineriden almak zorundalar geri kalan %40 lık bölümü ithal edebiliyorlar türkiye şartlarında bu rekabet ortamlarında sizce hangi firma en çok italatı yaparak kaliteli mazot getiriyordurki yani hangi markayı kullanırsak kullanalım bence aynı yakıtı alıyoruz,bu yüzden bende yazdım fikrimi ama açıkcası psikolojik gibi performans durumu Türkiyede.Yurtdışında bence daha belirgin gözlemlenebilir.

bilgi için teşekkürler timur. sanırım dediğin doğru
 
arg-fallbackName="Tarık"/>
ben hep shellden alıyorum ama bundan sonra bp ve opetide deniycem...ama şu bir kesin istasyondan istasyona fark ediyo...
 
arg-fallbackName="maceren"/>
Opet ve shel den aldım artık yalnız shelden alıyorum.Depoda 50 km civarı fazla gidiyorum.

hemşerim tekin abi güzel bir tespit yapmış bende sehell den aldığım mazotla depoda en az 50 km fazla gidiyorum..
 
arg-fallbackName="Byefsane"/>
Opet
Gerçi şehirden şehire değişiklik gösterebilir ancak ıspartada en kralı opet diğerlerinde araç mahfoluyor özellikle petrol ofisinde :(
 
arg-fallbackName="Kurtuba"/>
luk oil :) yakıt çok temiz ama performansını görecez bakalım
 
arg-fallbackName="ZGR"/>
vmax için çok iyi diyolar ama bilemiyorum
 
arg-fallbackName="NMNYLMZ"/>
arabaya sürekli euro dizel koymak iyi değil, arada birde normal mazot koyun motoru dinç tutar.
 
arg-fallbackName="__SEAT__"/>
shell birde shell in vpower +gtl var birde onu deneyecem fiyat farkediyor ama bakalım ne özelliği var..:)
 
Geri
Üst Alt