Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi firmanın Euro Dizeli

LeonRider

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,942
Yaş
39
Dizel de Shell GTL dumanı inanılmaz engelliyo 5 depo sonra ve araba gaz tepkisi hızlanıyo ama fiyat olarak arada 24kuruş falan oynuyo.....
 

taykac

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ağu 2009
Mesajlar
855
Yaş
60
Opet ve shel den aldım artık yalnız shelden alıyorum.Depoda 50 km civarı fazla gidiyorum.
 

Logical_Election

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Eyl 2009
Mesajlar
1,347
Yaş
35
dizel yakıtlar içinde en çok gücü totalın dizelimi veriyor?

benim bildiğim piyasaya euro dieseli ilk sunan Total ve dergide okumuştum en temiz,katkısız bir şekilde piyasaya sunan yine testlere Total ama herkese göre değişiyor kimisi en yüksek setan PO da diyor aynı zamanda kükürt oranı az diyor.
Şuda bir gerçek Türkiyede 5 tane rafineri var ve bütün petrol şirketleri yasa geregi %60 ürünlerini bu 5 rafineriden almak zorundalar geri kalan %40 lık bölümü ithal edebiliyorlar türkiye şartlarında bu rekabet ortamlarında sizce hangi firma en çok italatı yaparak kaliteli mazot getiriyordurki yani hangi markayı kullanırsak kullanalım bence aynı yakıtı alıyoruz,bu yüzden bende yazdım fikrimi ama açıkcası psikolojik gibi performans durumu Türkiyede.Yurtdışında bence daha belirgin gözlemlenebilir.
 
Üst Alt