Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi aracı hangi araçla denediniz?

İbiza cupra - ibiza cupra denedik biri 10 bin km deydi biri 1200 km deydi ikisi tamamen eşit gitti :D

89 model cheroke 4.0 ile 320yi fena tokatlamistim zamaninda :)
mustang GT ile modifiyeli bi GT ile kalkis yaptim; aracta neler vardi ekstra bilmiyorum ama 100 mile kadar 2-3 boy yedim. uzerine sesi de cabasi..

ibizamla 90hplik focus ile kalkis yaptik 120ye kadar; arka kapisinin hizasindan hic ayrilmadim.

Çok sevdiğim 2005 Toyota Corolla 1.6 Sol arabamla , 2006 Renault 1.5 DCİ Megane ı denemiştik..Corollamla Megane nin tozunu attırmıştım.. :eek: O gün Megane arabaların çok hantal arabalar olduğunu düşünmüştüm.Megane lerle işim olmaz demiştim.. :) Ama kadere bak 2 sene sonra Megane 1.5 DCİ Privilege araba bana nasip oldu. :D

geçen c.tesi e46 kasa 330ci ile cadde de roll yapmıştuk uzun süre öndendeydim ama bi yere kadar dayanabildim :)

bal rengi pro ceed ile yürümüştüm o beni fena çarpmıştı :D

az kalsin unutuyordum;
cipli 520d ile bocanegra denedik.

160 a kadar bocanegra daha iyi; bir boya yakin aciyor ama 170ten sonra 520d sahlaniyor..

bi 10 sene önce bu soruya "corsa gsi-xxxx" ve "astra gsi-xxxx" diye 100lerce cevap yazabilirdim..ama hem yaşımın bu tip şeyler için fazla büyük olması,hem de atlatılan kazalar,görülen kazalar,ölen insanlar gibi etkenlerden sebep, sadece şunu yazabilirim:"artık çok gerekli değilse,makas bile atmıyorum" :)

Geri
Üst Alt