Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangı temızlık malzemelerını kullanıyorsunuz

Piano black ayna kapaklarım çok yakında...:)

konu ne hale gelmıs yahu bı gırım dedım cevap yazılmıstır dıye konunun cok dısına kaymıs :D suclusunun kım oldugunu bılıyorum arthur konunun kımın tarafından ılk basta sabote edıldıgı ortada :D:p

konu ne hale gelmıs yahu bı gırım dedım cevap yazılmıstır dıye konunun cok dısına kaymıs :D suclusunun kım oldugunu bılıyorum arthur konunun kımın tarafından ılk basta sabote edıldıgı ortada :D:p
kardeşim ben de temizlik malzemesi hangisini kullanıyosam onu gösterdim herkes öyleyapmış:D:D:Dbide sevgili kardeşime soru rordum yani okadar hepsi puhahapuhahapuhaha

arkadaş ne zaman foruma girsem masraf çıkartıyorsunuz bana:D torpidoyu ne ile silerim diye araştırıyordum ki şampuanları, koruyucaları gördüm. en iyisi ben veriyorum oto yıkamaya, pırıl pırıl yapıyor. bunun haricinde yapmamız gereken bir şey var mı? bunlar daha mı iyi gelir ya da?

arkadaş ne zaman foruma girsem masraf çıkartıyorsunuz bana:D torpidoyu ne ile silerim diye araştırıyordum ki şampuanları, koruyucaları gördüm. en iyisi ben veriyorum oto yıkamaya, pırıl pırıl yapıyor. bunun haricinde yapmamız gereken bir şey var mı? bunlar daha mı iyi gelir ya da?
kardeşim ben kendim yapıyorum malzemeleride gösterdim istersen sende kendin yappuhahapuhahapuhaha

konu dağıldıkça dağıldı. sorduğum sorunun cevabı nedir acaba :D
kardeşim eger mennun san yıkamacın dan devam et am degilsen ki bura herkez genelde kendi yıkar onun için malzemeler önemlidir.araba yıkamacıların kullandıgı nekadar dogru bilin mez göğüsü zaman la çatlattıgı söyelniyo onun için arkadaşlarımızın payşatıgı malzemeleri kulana bilirsin

Geri
Üst Alt