Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Halk Sigorta?

kvnccelik

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar,

15 günlük Seat 1.2 TSI DSG Style paket aracım için bana verilen teklif genelde çok yüksekti. En sonunda annemin acenta işleten yakın bir arkadaşından diğerlerine göre çok uygun bir teklif aldım.

1350 tl 10-12 taksit. Halk Sigorta. Ne dersiniz bu sigorta güvenilir midir? Fiyatı çok uygun geldi diğerlerine göre..

Kardeşim ben 2 yıldır halk sigortadan kaskolattım, full paket yaptır.. eğer acentaya da güveniyorsan bir sıkıntı olmaz.. yaptırdırktan sonrada aklında bir soru işareti takılırsa genel merkezi arar poliçeni sorgulatırsın.. Allah kaza bela vermesin, sonrasında bir problem olmaz inş..

Fiyati uygun diye aldanmayin bircok seyden mahrum kalabilirsiniz. Mini onarim kurtarici vs.

doğuş ve benzeri yetkili servisler ile anlaşmaları olup olmadığına da dikkat edin

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

doğuş ve benzeri yetkili servisler ile anlaşmaları olup olmadığına da dikkat edin

Unutulmamalıdır ki ne kadar ekmek o kadar köfte :D
Sektörün öncü firmaları dışında hiç bir firmayı tavsiye etmem. Şahsen florya da Anadolu sigorta acentesi işletiyorum. Anadolu dışında da Axa ykb olmadı Groupama veya Aviva yı tavsiye ederim.
Ayrıca yaptırdığınız poliçeyi mutlaka bir bilene danışın. Eksik teminat olursa üzülürsünüz. Örnek vermek gerekirse;
bir arkadaşım bana danışmadan Kasko yaptırmış ismi lazım olmayan bir firmaya.. ne mini onarım var poliçede nede ferdi kaza sigortası var..
Allah korusun bir kaza halinde poliçesi sadece arabayı onarıyor. hastahane masraflarını karşılamıyor.
Birde Anadolunun en büyük avantajı, Karşı tarafın hasarını limitsiz karşılıyor olması.. Diğer tüm Firmalarda 20 bin Tl gibi rakamlarla sınırlıdır.
Zincirlime kazada suçlu olsan yandın yani :D yada lüx bir aracı pert etsen POF. Sadece Tanponu 20 lira olan araçlar yollardayken dikkatli olmak lazım.
Neyse birazda bütçe meselesi tabi. Ama 3-5 fazla verip kafanın rahat olması da başka bir konu.
Umarım sorun yaşamazsın.. Kazasız belasız sürüşler olsun.

Unutulmamalıdır ki ne kadar ekmek o kadar köfte :D
Sektörün öncü firmaları dışında hiç bir firmayı tavsiye etmem. Şahsen florya da Anadolu sigorta acentesi işletiyorum. Anadolu dışında da Axa ykb olmadı Groupama veya Aviva yı tavsiye ederim.
Ayrıca yaptırdığınız poliçeyi mutlaka bir bilene danışın. Eksik teminat olursa üzülürsünüz. Örnek vermek gerekirse;
bir arkadaşım bana danışmadan Kasko yaptırmış ismi lazım olmayan bir firmaya.. ne mini onarım var poliçede nede ferdi kaza sigortası var..
Allah korusun bir kaza halinde poliçesi sadece arabayı onarıyor. hastahane masraflarını karşılamıyor.
Birde Anadolunun en büyük avantajı, Karşı tarafın hasarını limitsiz karşılıyor olması.. Diğer tüm Firmalarda 20 bin Tl gibi rakamlarla sınırlıdır.
Zincirlime kazada suçlu olsan yandın yani :D yada lüx bir aracı pert etsen POF. Sadece Tanponu 20 lira olan araçlar yollardayken dikkatli olmak lazım.
Neyse birazda bütçe meselesi tabi. Ama 3-5 fazla verip kafanın rahat olması da başka bir konu.
Umarım sorun yaşamazsın.. Kazasız belasız sürüşler olsun.

Karşı Tarafın Hasarını Sınırsız Ödeyen kasko Varmı Yahu?

Geri
Üst Alt