Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

halı paspas

abi yapma gozunu seviyim kullandım biliyorum. tam bir kamyon debriyajı inanılmaz dik .

10 sene kullandım kardeşim :) kavraması tam ortada our gaz pedalının tepkileri tam olur. vw lerde kavrama yukarıda debriyaj aşırı hafif ve gaz pedalı yarım sn gecikmeli alır :)

10 sene kullandım kardeşim :) kavraması tam ortada our gaz pedalının tepkileri tam olur. vw lerde kavrama yukarıda debriyaj aşırı hafif ve gaz pedalı yarım sn gecikmeli alır :)

+10 dedklerinin hepsine katılıyorum. ben ergonomisinden bahsetmiştim. özellikle wv ler bu gazı niye gec alıyo elektronik ya ondanmı . baya gazı tokatladgında gazdan cekiyosun ayagını sonra yiyiyo?

mersoyu bilemicem :) elektronik olanların %90 ında vardır.

olm yarım saniye gecikme biraz fazla kardeşim..
telli pedal olsa bu kadar gecikmez yahu..

telli pedallarda elektroniklerdeki kadar gecikme olmaz yiğit.

telli pedallarda elektroniklerdeki kadar gecikme olmaz yiğit.

yavru nerden duydun bu gecikme olayını..
yarım saniye gecikme demek çok uzun süre demek tepkime için..
eğer rolantide gaz yemesi süresinden bahsediyosan rolantide işler değişebilir..
yarın 3500K devirde kaldır ayağını sonra yapıştır ne kadar gecikiyo anlarsın kardeşim..

yavru nerden duydun bu gecikme olayını..
yarım saniye gecikme demek çok uzun süre demek tepkime için..
eğer rolantide gaz yemesi süresinden bahsediyosan rolantide işler değişebilir..
yarın 3500K devirde kaldır ayağını sonra yapıştır ne kadar gecikiyo anlarsın kardeşim..

yapıştırmı?!:eek::eek::eek: :D çok yakaaar:p:D

Geri
Üst Alt