Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H7 Led Ampül Tavsiyesi

Narkozcu

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba
2017 model Style Leon arabama Kısa ve Uzun farlara H7 Led Ampül takmak istiyorum.
Ancak kaliteli olmalı ki hem yolda Hat Çizgisi oluştursun (duvara yansıyınca yatay dümdüz olan çizgiden bahsediyorum) hem de karşıdan gelen sürücünün gözünü almasın ve kimseyi tehlikeye atmayalım.
Aracına takmış ve memnun olan varsa,marka ve model,kaç lümen aldınız vb bilgileri paylaşırsanız sevinirim.Screenshot_20191207-082443_Google.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
2016 dan ıtıbaren led olarak bılıyorum style yı ama marka olarak philips ya da osram kullanmanızı tavsıye ederım hem uzun omurlu hem de sağlam malzeme

Herkese merhaba
2017 model Style Leon arabama Kısa ve Uzun farlara H7 Led Ampül takmak istiyorum.
Ancak kaliteli olmalı ki hem yolda Hat Çizgisi oluştursun (duvara yansıyınca yatay dümdüz olan çizgiden bahsediyorum) hem de karşıdan gelen sürücünün gözünü almasın ve kimseyi tehlikeye atmayalım.
Aracına takmış ve memnun olan varsa,marka ve model,kaç lümen aldınız vb bilgileri paylaşırsanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 20547

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkası şerit soğutmalı olan niken marka kullanmıştım çok memnun kaldım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

O serit seklinde cizgi ve karsidan gelenin gozunu alma olayinin malesef ledle bir ilgisi yok. Hangi ledi alirsan al o degismicektir. Halojen reflektor tasiyla alakali. Mercek olmadikca o etkiyi vermiyor. Halojen farlar icin uretilmis. Ledi takinca isigi cok dagitiyor. Bende halojen var malesef mercek taktirmadiktan sonra o etkiyi alamadim. Fiyati size uygun ledi alin gecin. Yada mercekli far olayini arastirin.
He farinizda mercek varsa 360 gorus acili ledler var onlar bu ara o etkiyi veriyor.

Ben aliexpresten HLXG marka aldım fansız gayet memnunum fiyatı ülkemizdeki muadillerine göre çok daha uygundu ...

Geri
Üst Alt