Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H4 Xenon hakkında :)

Sinan

Kayıtlı Üye
Halojen ampul sevdamı terk etmek durumundayım sanıyorum :) xenon için tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı, uygun fiyatlı olup da aynı zamanda kaliteli olan? :) mtec 350 civarı, monza ise 200-250 arası. Monza için kötü bir şey duyan var mı?

Hemen söyleyeyim Sinan xenon takamıyorsun aracına :( Ecu kilitleniyor . Doğuş oto teknik destekle hala görüşmelerim sürüyor bu konu ile ilgili yeni model leon, ibiza ve exeo araçlarına xenon takamıyoruz ecu kilitliyor hatta yanıyor. Bu parçada her araç için farklılık göstermekle beraber 600 tl ye yakın bir maliyet tablosu çıkarıyor. Biraz daha sabredin bu konu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım

monza iyidir gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. ben olsam Mtec ten uzak dururdum

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

son noktayı Mert abi koymuş zaten :)

Mert abi ne diyorsun ne ECU'su içime kurt düşürmesene :) Geçen gün Erya'ad bişeyler söylemiştin de şakasına söyledin sandım ben :D

6 aydır kullanıyorum ben arabanın beyni hala sağlam ama ilerde bi sorun çıkarır mı sence? Yoksa başta çıkardı çıkardı, bişey olmazsa bi daha bişey olmuyo mu ilerde de?

Bu arada gerçek mtechleri hem de H4 mtechleri 350ye bulamzsın sinan. Bulsan bile çakma mtechtir onlar söyliyim.

H7 fiyatlarından yaklaşık 75-100 TL fazladır H4'ler bu arada. 200e de H4 monza oldugunu sanmıyorum. Gerçi belki bu aralar fiyatlar daha da ucuzlamış olabilir bilmiyorum uzun zamandır bakmadım fiyatlara.

Valla forumda üyeliği bulunan bir arkadaşımız yaşadı bu durumu onunda hem normal farlarında hemde sislerinde xenon vardı ecu sü kilitlenmişti allahtan yanmamıştı lakin yanan olduğunu duyduk :( Yoksa bende philipsi n xenonunlarını getirdim 8 k lık h4 h7 h3 hepsinde elimde kaldı xenonlar :( Sizin iyiliğiniz için söylüyorum yoksa hepinizin araçlarına takar elimdeki malıda eritirdim.

O konuda hiç şüphem yok zaten. Neyse şimdilik bi sorun yok bakalım inşalah da olmaz.

Hemen söyleyeyim Sinan xenon takamıyorsun aracına :( Ecu kilitleniyor . Doğuş oto teknik destekle hala görüşmelerim sürüyor bu konu ile ilgili yeni model leon, ibiza ve exeo araçlarına xenon takamıyoruz ecu kilitliyor hatta yanıyor. Bu parçada her araç için farklılık göstermekle beraber 600 tl ye yakın bir maliyet tablosu çıkarıyor. Biraz daha sabredin bu konu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım

Otobanda gözüne far tutulmuş tavşan gibi kaldım şu an

nasssı ya? Ne kadar süre içinde olmuş abi bu olay? Hani mesela 1 hafta içinde ters bişey oldu oldu olmadı tamamdır gibi bir durum var mı? Yoksa her an ECU yu elimize alma ihtimali var mı..? Doğuş oto teknik destekten öte, ispanyayla konuşsan abi daha iyi olmaz mı? Sonuçta Doğuş Otonun tutumunu biliyoruz bu garanti işinde :)

Sinan ispanyolca ve ingilizce dil kurslarını daga tamamlamadım :D o yüzden biraz daha sürecek bu olay :)

Geri
Üst Alt