Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hız sabitleyici

soonnefess_71

Kayıtlı Üye
aracımın far kolunda hız sabitleyici düğmeleri var ama ne yaparsam yapayım bir türlü aktif edemiyorum anlatılan şekilde gerçekleştirdim ama olmadı bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi ? şimdiden teşekkürler aracım cordoba 1,4 tdi stylance

Neye bastınızda aktifleşmedi?

Normalde ON konumuna getirdikten sonra SET tuşuna basmak gerekiyor. Birde hızınız kaçtı?

sellektör kolunun ucunda 2 düğme var artı düğmesine bi süre basılı tutmam gerekiomuş öle yaptım ama olmadı

---------- Post added 09-03-2010 at 00:00 ---------- Previous post was 08-03-2010 at 23:57 ----------

genelde anayolda deniyorum minimum hızım 90 uzun bi süre ON konumunda açık unutmuşum birkaç ay kadar
aceba o bi sorun oluşturmuş olabilirmi

sellektör kolunun ucunda 2 düğme var artı düğmesine bi süre basılı tutmam gerekiomuş öle yaptım ama olmadı

O iki düğme haricinde kolun üst tarafında bir tane kaydırmalı tuş olması lazım. Sağ tarafa kaydırdığınızda ON sol tarafa kaydırdığınızda OFF tarafa gelmesi lazım. Önce bunu ON konumuna getirmelisiniz sistemi aktif etmek için. Sonra dediğiniz artı olana bir kere basmanız yeterli bildiğim kadarıyla..

---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

---------- Post added 09-03-2010 at 00:00 ---------- Previous post was 08-03-2010 at 23:57 ----------

genelde anayolda deniyorum minimum hızım 90 uzun bi süre ON konumunda açık unutmuşum birkaç ay kadar
aceba o bi sorun oluşturmuş olabilirmi

Bende Leon varken benimki hep ON da idi..

çok fazla şey denedim ama olmadı galiba tek çözüm servisine götürmek teşekkürler

Sol taraftaki kolun uç kısmında iki tane düğme var.üsttekine basınca aktif oluyor,alttakine basınca off konumuna geçiyor..Birazcık basılı tut..bazen bende bile basıp çekince hemen devreye girmiyo...

sinyal kolunun üstündeki tırnağı ON'a getirdikten sonra kolun ucundaki SET tuşuna basmak gerekiyo..

sabitleyicisi olan konuşuyor tabi, ben sustum :D

Geçenlerde ben sinyalleri parklara baglattıgım zaman epc ve motor arıza lambası yanmıstı ve hız sabıtleyıcıde calısmıyordu...bı ara sıgortalara baktım yanmıs bıtane 10 luk sıgortayı degıstım sonradan hız sabıtleyıcı duzeldı ama ondanmıdır tam emın degılım acıkcası...bılgı amaclı yazdım yinede..

Geri
Üst Alt