Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hız sabitleyici

25-30km/h ile 190 ya da 200km/h arasında sabitler..

cordoba ile aynıysa olay özetle şu

hızın 30 km/H üzerindeyse CC ON ise +/- tuşlarından birine 1 snden fazla basılı tutmak yeterli gaza basmaya hiçbirşeye gerek yok
ben 210 a kadar sabitledim üst limit yok
ayrıca 90 da giderken sabitledin canın sıkıldı birini sollayacaksın gaza bastıgında istediğin kadar hızlandır gazı bıraktıgında araç 90 a indiğinde tekrar sabitler yavaşlaman gerekti frene basıp çektin ama araç viteste ise bu sefer ilk yaptıgın gibi basılı tutmana gerek yok vites değiştirmiş bile olsan + ya bastıgında dogrudan sabitlemiş oldugun 90 km/h hıza ulaşırsın - ye basarsan ilk baştaki olay yenilenir bulundugun hızın biraz altına sabitlemiş olursun....

önündeki trafik biraz karıştıgında ayaklarını yormak istemiyorsan sabit hızda giderken ON/OFF tuşunu OFF konumuna doğru sonuna kadar ittirmeyip sadece ON konumundan biraz hareket ettirdiğinde sabitleme iptal olur önde ki araca çok yaklaştıgımda ben genelde bunu yapıyorum + ya basınca araç sabitlenen hıza dogru tekrar hızlanıyor

park lambalarını, sinyallerini filan yani kısaca ışıklandırma sistemini kontrol et.
Mutlaka birinde patlak var.
o aksaklığı düzeltince CC deki sorun düzelecek.
komik geliyor ama dene faydasını göreceksin.

cordoba ile aynıysa olay özetle şu

hızın 30 km/H üzerindeyse CC ON ise +/- tuşlarından birine 1 snden fazla basılı tutmak yeterli gaza basmaya hiçbirşeye gerek yok
ben 210 a kadar sabitledim üst limit yok
ayrıca 90 da giderken sabitledin canın sıkıldı birini sollayacaksın gaza bastıgında istediğin kadar hızlandır gazı bıraktıgında araç 90 a indiğinde tekrar sabitler yavaşlaman gerekti frene basıp çektin ama araç viteste ise bu sefer ilk yaptıgın gibi basılı tutmana gerek yok vites değiştirmiş bile olsan + ya bastıgında dogrudan sabitlemiş oldugun 90 km/h hıza ulaşırsın - ye basarsan ilk baştaki olay yenilenir bulundugun hızın biraz altına sabitlemiş olursun....

önündeki trafik biraz karıştıgında ayaklarını yormak istemiyorsan sabit hızda giderken ON/OFF tuşunu OFF konumuna doğru sonuna kadar ittirmeyip sadece ON konumundan biraz hareket ettirdiğinde sabitleme iptal olur önde ki araca çok yaklaştıgımda ben genelde bunu yapıyorum + ya basınca araç sabitlenen hıza dogru tekrar hızlanıyor

210 a mı sabitlediinn? :)) kardeş o hıza nasıl çıkabildin 1.4 le bnde deniyorm deniyorum 197 gbi bişe görüyor daha da gidemiyor.

25-30km/h ile 190 ya da 200km/h arasında sabitler..

eve dönerken denedim 220'nin biraz üstüne sabitledi..
bu zamana kadar merak edip en fazla kaça sabitler diye denememiştim ama..kılavuzu ilk incelediğimde 190-200 gibi bi rakam yazıyodu..aradan 2 seneden fazla zaman geçti yanlış hatırlıyo da olabilirim..ya da kılavuzu yazan merak edip denememiş.. :D :D

Gene hızlar havada uçmaya başlamış :)

210 a mı sabitlediinn? :)) kardeş o hıza nasıl çıkabildin 1.4 le bnde deniyorm deniyorum 197 gbi bişe görüyor daha da gidemiyor.

iyi bir iniş yakaladıgında çok uzun sürsede 210 u görüyor ve resim çekebilecek telefon yoktu olsa çekecektim ama şu var benim cordoba yaklaşık 5.500 devir çeviriyor o yüzden biraz farklı oluyor sonuçlar diğer 1.4 TDI lara göre
ankara istanbul arasında bolu taraflarında cok uzun ve güzel inişler var oralarda denedim çok kez adana antep arasındada rüzgar olmazsa eğer 3.tünelin çıkışında viyadük boyunca iyi iniş var buralarda yakalayabiliyorum sadece o hızı

Makyajlı Leon da çok denedim max 130km, zaten 130 da da kırmızı çizgi var üstüne çıksamda sabitlediğimde 130 a iniyor, :confused:

Geri
Üst Alt