Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli koltuk kılıfı

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçenlerde aracıma gizli koltuk kılıfı yaptırdım, gerçekten on numara bir olay, gizli koltuk kılıfı isminden de anlaşılacağı gibi koltuğunza kimyasal bir işlem uygulandıktan sonra koltuğunuz hem sıvı (kahve, kola vb.) ürünleri içine çekmiyor döküldüğü durumlarda ve aşınmasını geciktiriyor, tavsiye ederim...

güzel bi uygulamaymış ama bizim buralarda bulmak zor

mesela kahvemi döküldü, kahve koltuğun üzerinde olduğu gibi kalıyor, selpakla çekiyosun oldu bitti :)
bu arada yaptırmak isteyen olursa firma ismini msj atabilirim..

Belli bir zaman sonra etkisini kaybediyor diye duydum İnş. yanılmış olurum...

koltuğa ve sağliğa zararlı olduğunu okumuştum nerde olduğunu hatirlamiyorum ama bulur bulmaz ekleyeceğim..
güle güle kullanin yine de...

yapan firma çok ciddi bir firma eğer öyle bir sıkıntısı olsaydı, zannetmiyorum kullanılacağını ama tabii bilmediğimiz şeylerde olabilir...

gule gule kullan
etkısını kaybetsın gıder bı daha yaptırırsın
kac liralık bı uygulamaydı

iç dış koruma sistemi atan firmalar bunu yapıyor, bende yaptırmıştım ama şunu söyleyeyim afedersin bi b.ka faydası yok. Bizzat sıfır arabaya uygulattırdım deri koltuk idi 4 ay sonra bi leke oluştu temizlettirdim ama istediğim gibi olmamıştı...

arabada bişey yenıp ıcılmedıgı ıcın yaptırmayada ıhtıyac duymadım hiç böyle birşeye.

Geri
Üst Alt