Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli özellik iptal kodu??

refereemre

Kayıtlı Üye
İyi günler leon aracımın gizli öZellikleri açık olduğu için bazılarından muayenede geçemedim. Şimdi kablo aldım bana bu arka stoplarla sinyalin çakarlı şekilde iptali için vagcom kodlarını bilen varsa verebilir mi ? Şimdiden teşekkürler

İyi günler leon aracımın gizli öZellikleri açık olduğu için bazılarından muayenede geçemedim. Şimdi kablo aldım bana bu arka stoplarla sinyalin çakarlı şekilde iptali için vagcom kodlarını bilen varsa verebilir mi ? Şimdiden teşekkürler

Bu işten anlamıyorsanız hiç bulaşmayın. Daha büyük sorunlar açabilirsiniz en ufak bir hatada

çakarlı yaniyor derken sırayla yanmasından mi bahsediyorsun..

Bu resimde lambaların programdaki ismi mevcut..09 central elektrik kismina girip security seçip güvenlik numarasını girdikten sonra yanılmıyorsam (3347) diye hatırlıyorum gerçi program veriyor sana..sonra irfan çıkıp adaptasyon a giriyorsun orda 200 satirlik felan seçenek çıkıyor..oradan leucthe linch fonksiyon lara gidip hangi lambanin özelliğini değiştirecek sen..onu seçip işlem yapıyorsun..
3045429a8dbb796e59af7d9844aee47d.jpg

Teşekkür ederim en kısa sürede deneyeceğim iyi günler

Bu resimde lambaların programdaki ismi mevcut..09 central elektrik kismina girip security seçip güvenlik numarasını girdikten sonra yanılmıyorsam (3347) diye hatırlıyorum gerçi program veriyor sana..sonra irfan çıkıp adaptasyon a giriyorsun orda 200 satirlik felan seçenek çıkıyor..oradan leucthe linch fonksiyon lara gidip hangi lambanin özelliğini değiştirecek sen..onu seçip işlem yapıyorsun..
3045429a8dbb796e59af7d9844aee47d.jpg

Bu kodların ön ışıklar için olanı lazım siz de mevcut mudur?

Geri
Üst Alt