Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri vites sorunu

Aynı sorunla tekrar karşılaştım geri vitese bir türlü geçmedi. Kapadokya da gezerken başıma geldi bide. Trafikçi arkadaşlara sordum Nevşehir Merkez de iyi bir usta önerdiler götürdüm. Vites in ayarları bozulmuş diyip yaptılar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Vitesin ayarı bozulmus deyip neyi yaptılar acaba ? Şu an sorun ortadan kalktımı ? Çünkü forumda kronik haline gelmişti bu, önce 1e tak sonra geri vitese muhabbeti. Eminim bir çok kişiye ilaç olur.

Vitesin ayarı bozulmus deyip neyi yaptılar acaba ? Şu an sorun ortadan kalktımı ? Çünkü forumda kronik haline gelmişti bu, önce 1e tak sonra geri vitese muhabbeti. Eminim bir çok kişiye ilaç olur.
Valla ustam sadece vites ayarları bozulmuş onu da yaptık dediler yarım saat kadar bir sürede yaptılar ve şuan o sorun ortadan kalktı neyi ne yaptılar inanın bilmiyorum Nevşehir merkezde kral oto elektrik Bosch servis diye bir yer.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt