Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri vites kamerası için süper bir yer :))

arkadaşlar konuyu canlandıralım biraz.ben bütün malzemeleri hallettim fakat bir sorunum var.motora elektriği verdiğim zaman ortalama 1-2 dk sonra motor ısınmaya başlıyor.araya bir devre olması lazım.bunu nasıl çözebiliriz,fikri olan varmı [MENTION=25594]Ziya[/MENTION] abinin bir fikri olabilir belki.

arkadaşlar konuyu canlandıralım biraz.ben bütün malzemeleri hallettim fakat bir sorunum var.motora elektriği verdiğim zaman ortalama 1-2 dk sonra motor ısınmaya başlıyor.araya bir devre olması lazım.bunu nasıl çözebiliriz,fikri olan varmı @Ziya abinin bir fikri olabilir belki.

Kolay gelsin arkadaşım benimde uzun süredir aklımda olan bir uygulama bagaj açma logosu bulamamıştım. Senin sorununu ufak bir trimpot halleder sanırım @GeniuS dursun usta bu konuda yardımcı olur

Geri
Üst Alt