Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gerçek Carbon Fiber !!!!!!

muratcantona

Kayıtlı Üye
img2792f.jpg

img2791n.jpg

img2790e.jpg

img2789m.jpg

img2787zc.jpg

img2788v.jpg

el emegı goznuru carbon fıber parcalarım kendım yaptım hafta sonuda aynaları yapıcam ?? nsl sızce?

başarılı güzel olmuş nasıl yaprın

epoxy gercek karbon bu bılgın
Üzerine bol bol zımpara atıp, üstü yumuşak kumaşla kaplı cila makinasıyla parlatırsan pürüzsüz bi zemin olur. Biraz pütürler var zeminin üzerinde. Ardından oto iç aksam parlatıcısıyla da silersen çok daha iyi olur.

once yapılcak yuzey zımparalanıp temızlenıyor ıyıcene sonra jelkot denen madde surulup beklenıyor onun ustne karbon fıber elyafı denen malzeme konup beklenıyor ince ayrıntıları var tabı , sonra epoksi katmanı suruluyor ( polyester surersenız cok kısa zamanda catlama atma ve sararma yapıyor ) epoksi 1 gece veya 8 saat beklıyor sonra kuruyan yuey 120 grit zımpara ıle guzelce zımparalanıp gene atılıyor epoksi bu katmadan bıtıp gene zımpara ısı sonra polısaja bırakıyor ondan sonrada vernık gecılıyor ustune purussuz parlak bır yuzey kalıyor sonda

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

Üzerine bol bol zımpara atıp, üstü yumuşak kumaşla kaplı cila makinasıyla parlatırsan pürüzsüz bi zemin olur. Biraz pütürler var zeminin üzerinde. Ardından oto iç aksam parlatıcısıyla da silersen çok daha iyi olur.

cılamakınesının sonucunda oldu o

tamam anlıorumda :D ılk yaptıgım parca oldugunu unutma derım :D 2. sı mutlaka daha ıyı 3. su dahada ıyı sonunda mukemmel olur :D makıne ısıttıgı ıcın yaptı dogru devrı ıkıncı parcada tutturdum fakat parca elımden kactıgı ıcın catladı tamır eedıorum

Geri
Üst Alt