Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Genesis Essentia Konsept Doğal Ortamda Daha Çarpıcı Gözüküyor!

Ibizatutkunu

Kayıtlı Üye
Katılım
16 May 2017
Mesajlar
37
Puanları
8
ABD'nin Kore temsilcisi Genesis, bir video ile teknolojik Essentia konseptini gösterdi!2018 Concorso d’Eleganza Villa d’Este etkinliği yaklaşırken gelecek modellerin de neler olacağı yavaş yavaş gösteriliyor. Eğer ki zamanında bitseydi, ikonik Lancia Delta Integrale’yi burada görebilirdik! Gerçek dünya ışıkları konsept bir model üzerine çarptığı zaman tüm detayları daha net ortaya çıkıyor. Genesis’in ileriye yönelik gelişimlerini temsil eden modeli de ilk defa yerküreye ayak bastı.

Amerika’dan Hollanda’ya yola çıkan elektrikli spor aracın dış görünümünden vermek istediklerini anlayabiliyoruz. Hyundai’nin ABD lüks yüzü, en iyi mühendisleri ve çalışmalarıyla birlikte duygulara hitap edecek model göstermekten geri kalmıyor.

Genesis Essentia Sadece Bir Konsept Olarak Kalabilir


Normal şartlarda, çıkışına hazırlanılan yeni bir modelin konsept gösterimlerinde neyin ne kadar olacağını bilebiliyoruz. Ancak markasının gelecek nesillerine yönelik vereceği tüyo gösterimlerini ayırt edebilmekteyiz. Genesis’te, yapı itibariyle uçuk stillere sahip EV aracıylayaptığı işlerin seviyesini gösteriyor.

Essentia’nın kapsül yapıdaki dış karoseri başka yerlerde kullanılabilir yalnız, cam kaput kısmı hariç! İnanılmaz duruşlar sergileyen spor araç için de keşke üretilebilme ihtimali olsa diyoruz. Martı kanadı kapıları ve Jaguar F-Type tarzı arka stop farlarıyla, adı Essentia olmayan farklı bir modele rahatlıkla aktarılabilir.

Genesis Gelecek Modellerinin Nasıl Bir Kokpite Sahip Olacağını Gösteriyor!İç mekandan etkilenmemek mümkün değil. Gösterge paneli ile yolcu kısmının sonuna kadar kaplanan dijital ekranı görmekteyiz. Soft bir hava altında, aslında kalite seviyesi üst sınırda tutulan direksiyon, panel malzemeleri, kullanılan deri ve alüminyum parçalar kusursuz duruyor.

Yukarıda verdiğimiz videoda da Essentia’nın teknik verilerini yansıtacak rakamlar aslında ekranlara yansıtılmış. Genesis’in söylediğine göre konsept aracının son sürati 269 km/h, menzili de 373 km olarak belirlemiş.

Menzil rakamları ortalamada olsa da Koreli mühendislerin pil konusu üzerine çok çalıştıklarını biliyoruz.

Gönderilen yeni videoda asıl konu; Essentia’nın gerçek dünyada nasıl gözüktüğü, markadaki gelişmeler ve özellikle digital kokpit teknolojisi!Haber Kaynak: https://paratic.com
 
Üst Alt