Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gencaydan Satılık Ibıza Cupra 2 :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ederim en son fiyat olarak 16,500TL ye indik. İlgileneler
0537-583-27-27

Hayırlı satıslar gencay abi insallah senin gibi değerini bilen birine gider...

ilgilenen ve destek veren herkese cok tesekkur ederim sizlerin onermeleri ve destegi benim icin cok onemliydi

hayırkı satışlar..gerçekte çok güzel siyah oması bayaz jantlar çok..şık..MaşeAllah

araç alıcakların oturup düşünmesi gerekiyo 16.500'e bu kadar temiz gösterişli ve tamamen spor otomobil amacıyla üretilmiş başka bi araba alabilirmiyim diye:confused:

2.el piyasasını o hale getirdiler ki, forumdan-tanıdıktan satın almanın değeri yüksek. Nacizane; galeri önünde duran bir hele ki Cupra ya, çok talep olur mu diye düşünmeli?

Bu arada belirtiyim hmn sahibinden.com da aracın resimleri galeri önünde çekildi fakat araç Galeride değil bizzat bendedir.
Görmek isteyende bugün gelip dükkanımda araca bakabilir. Malum Car Care işiyle uğraştığımız için tanıdık Galeri benim için resimleri koyup ilanı verdi.
Yoksa aracı galeriye verip sonrada Gencaydan die başlık atmazdım :eek:

alan hayrını görsün on numara bir araç..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt