Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geleneksel Çarşamba Günlerimiz!!!

LeonRider

Kayıtlı Üye
Genellikle Çarşamba Günleri Çok Sevdiğim Arkadaşlarım Serbay (Patron) Kıvanç (Karapale) ve Biricik Yengemiz Dilara ve Bu Hafta Aramıza Katılan Abim eşi ve ailemizin neşe kaynağı Yiğenim Sarpla Beraber Akyazı Turu ve Yemeği Düzenledik :) Bu arada Yengemin Doğum Gününü Kutladık Arkadaşlarıma Sizlerin Huzurunda Bir Daha Teşekkür Etmek İstedim Hepsi Gerçek Dost ve Kardeşler Benim İçin.Buyrun Bu Harika Günden Birkaç Kare.....

5156e510daacf6e4af523e57403283ab.JPG

dad4a7d3ea0c1bcbed11637e060764b4.JPG

99eb74df846e69b7a2428415d9da47d1.JPG

8066a75039a4557911b2f1e64cd5ceab.JPG

akyaz3.jpg

Çok güzel bir gündü bizim için.. Her hafta genelde Çarşamba günleri buluşuyoruz her ne kadar konu açıp resimler eklemesekte bu haftayı ekledik :)

Evet kardeşim paylaşmak güzeldir biz bu günleri genişletebiliriz... :)

bende çiftleyeyim kendimi o zaman dahada genişleticez inşallah :D karapale Kıvançın olmayabilir belki şuanda evinde görürse konuyu oda yorum yazar resimlerle ilgili :)

Dün geceden sonra üşüttüm evde yatıyorum.. Hala ADSL yok evde bağlanmadı.. 3G modemlede sayfalar açılmıyor.. Fotoları göremiyorum ama tahmin edebiliyorum.. Çarşambalar artık kocaeli grubunun buluşma günü gibi oldu ve çok eğlenceli geçmeye başladı.. Her hafta yeni bir yer keşfetmeye devam ediyoruz,, bizi izlemeye devam edin :)

Dün geceden sonra üşüttüm evde yatıyorum.. Hala ADSL yok evde bağlanmadı.. 3G modemlede sayfalar açılmıyor.. Fotoları göremiyorum ama tahmin edebiliyorum.. Çarşambalar artık kocaeli grubunun buluşma günü gibi oldu ve çok eğlenceli geçmeye başladı.. Her hafta yeni bir yer keşfetmeye devam ediyoruz,, bizi izlemeye devam edin :)

Vay kardeşim bnm geçmiş olsun her gittiğimizde üstüne bişeyler almayı unutuyosun ben arabaya bi kaç battaniye ve mont daha atıyım en iyisi :)

Ayıp oluyor ama ya. Memleketine bu kadar yakın olupta cenazeden cenazeye gidebilen bir SAKARYALI olarak sizi esefle kınıyorum arkadaşlar. Tatanga olarak bu kardeşinizi boynu bükük bir şekilde resimlere bakmak zorunda bırakışınız ..... :( başka da bir şey demiyorum size :)

Şaka bir yana mekan güzel bu mekanı güzelleştiren insanlar apayrı zaten. Bu arada Serbay geçmiş olsun toprağım hayırdır bilekte ne var ?

Ayıp oluyor ama ya. Memleketine bu kadar yakın olupta cenazeden cenazeye gidebilen bir SAKARYALI olarak sizi esefle kınıyorum arkadaşlar. Tatanga olarak bu kardeşinizi boynu bükük bir şekilde resimlere bakmak zorunda bırakışınız ..... :( başka da bir şey demiyorum size :)

Şaka bir yana mekan güzel bu mekanı güzelleştiren insanlar apayrı zaten. Bu arada Serbay geçmiş olsun toprağım hayırdır bilekte ne var ?

Abi incinmiş ama ben yapmadım herkes benden biliyo :D

O kadar pc başında mouse ile haşırneşir olursa olacağı o tabi :D

Geri
Üst Alt