Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geleneksel Çarşamba Günlerimiz!!!

Abi mekan güzeldi, insanlar güzeldi, dostluklar güzeldi, muhabbet güzeldi, herşey güzeldi sizlerde güzelsiniz daha ne isteyebilirim ki :=)

Parmağımda yırtılma var ondan takıyor dr tak dedi. Teşekkürler bu arada :)

Kıvanç yavruu biran önce gelsin artık şu 3G muhabbetinde olmuyoo böyle :D

Abi gelmişte yenge izin vermiyo sanırım. yok yavaş cart curt diyo yengemiz giriyo o girmiyo :D Kumalarıyla görüşmesin diye sanırım kısıtlama var :D

Dün geceden sonra üşüttüm evde yatıyorum.. Hala ADSL yok evde bağlanmadı.. 3G modemlede sayfalar açılmıyor.. Fotoları göremiyorum ama tahmin edebiliyorum.. Çarşambalar artık kocaeli grubunun buluşma günü gibi oldu ve çok eğlenceli geçmeye başladı.. Her hafta yeni bir yer keşfetmeye devam ediyoruz,, bizi izlemeye devam edin :)

Bekleyin bizi biz de geliyoruz eşimle. 10 gün sonra Kocaeli'ye taşınıyoruz. Gezdirirsiniz artık :)

Yenge önce bizim hanıma danışmam gerek malum kılıbığım biraz :) Kocaeli sorumlusu serbayla iletişime geçerseniz buluşmalara gelebilirsiniz.. Hayırlısı olsun kocaeli çok güzeldir,, izmit içine taşınıyorsanız çok daha güzel..

Yenge önce bizim hanıma danışmam gerek malum kılıbığım biraz :) Kocaeli sorumlusu serbayla iletişime geçerseniz buluşmalara gelebilirsiniz.. Hayırlısı olsun kocaeli çok güzeldir,, izmit içine taşınıyorsanız çok daha güzel..

:D Murat Serbay'la konuşmuş galiba, sanırım haberi var. Evet evi İzmit merkezden tuttuk. Gidip geldiğimiz bir yer, ayrıca eşim üniversiteyi orada okumuş. Yaşamak nasıl olacak zaman gösterecek...

:D Murat Serbay'la konuşmuş galiba, sanırım haberi var. Evet evi İzmit merkezden tuttuk. Gidip geldiğimiz bir yer, ayrıca eşim üniversiteyi orada okumuş. Yaşamak nasıl olacak zaman gösterecek...

İzmitte yaşam güzeldir....

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Ooo çok sevindik o zaman her çarşamba hep birlikeyiz inşallah :)

Sayın patron grup büyüyo :)

Geri
Üst Alt