Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geleneksel Çarşamba Günlerimiz!!!

mert abi tatanga falan diyince gaza geldim:D

allah muhabbetınızı artırsın cok guzel goruntuler

mert abi tatanga falan diyince gaza geldim:D

allah muhabbetınızı artırsın cok guzel goruntuler

saol kardeşim gerçekten güzel gerçi ben gidemiyim diye bi ton yola soktu beni serbay ama yılmadım hepsinden geçtim son dere zorluycaktı beni girmedim dışarı koydum :)

o yollara jeep zor girer sen nasıl geçebildin hayret ettim serhat :) hiçte sürtmedi helal olsun..

herkesin keyfi yerindeymiş maaşallah.. :)

Bi gün scw tarafından baskına uğrıcan serhat orda :D

o yollara jeep zor girer sen nasıl geçebildin hayret ettim serhat :) hiçte sürtmedi helal olsun..
Valla tecrübe ben alçak arabayı severim ama doğa da benim için çok önemli gözüme kestirdiğim zaman girerim bende baya zorladım ama 4 kişi sürtmedik çok şükür :) kimse inanmaz oralardan geçtiğime :)
Bi gün scw tarafından baskına uğrıcan serhat orda :D
Valla mutlu oluruz ama o kütükler bizi kaldırırmı garanti veremem :)
herkesin keyfi yerindeymiş maaşallah.. :)

Evet ya valla keyifliydik...

çaktırmadan geçmiş gibi yaptın dimi seni gidi seni :D

şaka br yana 3 teker otoparka girişini gördüğümden beri inanırım.

Abi mekan güzeldi, insanlar güzeldi, dostluklar güzeldi, muhabbet güzeldi, herşey güzeldi sizlerde güzelsiniz daha ne isteyebilirim ki :=)

Parmağımda yırtılma var ondan takıyor dr tak dedi. Teşekkürler bu arada :)

Kıvanç yavruu biran önce gelsin artık şu 3G muhabbetinde olmuyoo böyle :D

Geri
Üst Alt