Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gazete Manşetleri..

YCO

Kayıtlı Üye
sekmesini yeni fark ettim ve bi çok gazetenin ilk sayfasını bi çırpıda görmek süper olmuş..
geç de olsa teşekkürler.. :)

ersoy abı bu konu hakkında benı aradı Serbay a bıraz bozuk... biraz agzını aradım .. neymiş neden bulvar ve tan gazetesı yokmus

ersoy abı bu konu hakkında benı aradı Serbay a bıraz bozuk... biraz agzını aradım .. neymiş neden bulvar ve tan gazetesı yokmus

Haklı haklı sonuna kadar haklı ayrımcılık yapmayalım bu gazteler niye yok bizim bunları dikizlemeye pardon okumaya hakkımız yokmu...:)

Ersoy başkan uyuma dep depçilere sahip çık....:)

sekmesini yeni fark ettim ve bi çok gazetenin ilk sayfasını bi çırpıda görmek süper olmuş..
geç de olsa teşekkürler.. :)

rica ederim ama çok geç kalmışsın yahu.. yuh yane aylar oldu be :D :eek: şaka bi yana rica ederim elimden geleni yapıyorum..

Allah yine ii etsin seni :eek:

Ben ilk kez şimdi gördüm abi emeğine saglık, Yiğit'den de geç oldu ama =)) Çok pratik olmuş valla. Bundan sonra hiç ugraşmam sırayla haber sitelerini gezmekle =)

Geri
Üst Alt