Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaza basınca gelen ses

LeadeRSouL

Kayıtlı Üye
Merhabalar, dün arabamla biraz durup hareket ettikten sonra bi anda bi kopma ve sonrasında sanki parça bi yere sıkışmış gibi ses geldi biraz devam ettim sanki motor kopmuş gibi gaza bastığımda çok değişik sesler geliyor gazdan çekip arabayı boşa aldığımda sıkıntı yok. Ayrıca arabayı aldığımdan beri araba rolantide çalışırken içinde sallanıyordum dururken. Bir kaç yazı okudum ve motor kulakçığından şüphelendim size de sormak istedim.

Motor kulağıdır büyük ihtimal.

Valla bende öyle tahmin ediyorum, ama çok büyük bir şey gibiymiş gibi ses çıktı ondan dolayı baya korktum

Bendede oldu alt motor takozunun araya taş girmişti ama baktirmakta fayda var

Valla bilmiyorum inşallah kolay halledilecek bir şeydir bi kaç yerde AKS falan okudum şimdi değildir inşallah pazartesi bakalım ne olduğu çıkacak ortaya

Geri
Üst Alt