Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Garip bir elektrik hatası

Benim gösterge kristali değiştirdiler.
Sigortanın teki yanmış, onu da değiştirdiler. Sorunum düzeldi çok şükür.

herkese iyi seneler. 30 aralıkta aracın bakımını yaptırdım. indirim vs derken 2010 TL tuttu. saatin ve tüketim verilerinin sıfırlanması konusunda aşırı soğuklardan ve aracın bir süre kendini şarj edememesinden dolayı korumaya aldığını ve bazı noktalara giden akımı kesebildiğini söylediler. bilgisayarda herhangi bir hata kodu yok. yazılım güncellemesi vs de yok. aslında servis danışmanının söylediği, aracın üzerinde gelen akünün 59 amper olduğu için bu gibi durumlarda yetersiz kalabildiği. doğruluk payı nedir bilemem.

herkese iyi seneler. 30 aralıkta aracın bakımını yaptırdım. indirim vs derken 2010 TL tuttu. saatin ve tüketim verilerinin sıfırlanması konusunda aşırı soğuklardan ve aracın bir süre kendini şarj edememesinden dolayı korumaya aldığını ve bazı noktalara giden akımı kesebildiğini söylediler. bilgisayarda herhangi bir hata kodu yok. yazılım güncellemesi vs de yok. aslında servis danışmanının söylediği, aracın üzerinde gelen akünün 59 amper olduğu için bu gibi durumlarda yetersiz kalabildiği. doğruluk payı nedir bilemem.

Teşekkür ederim bilgilendirme için.Umarım yazın olmaz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt