Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Garanti-mtv-sonax üçlemesi :)

ibizastyle2011

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün internette gördüm tamda aradığım şeydi :) Sizlerlede paylaşmak istedim..

sonaxtaki kampanyadan yararlanmak için mtv ni garanti internet şubesi veya paramatikten ödüyorsun,Sonaxtan %50 indirim kazanıyorsun.Yani aşağıdaki uygulamalar normalde 250 tl iken 125 tl ye geliyor.Sizce nasıl?

-SONAX CAR WASH uygulaması ile otomobilin dış temizliği sağlanır.
-Otomobil yüzeyi SONAX CLAY ile endüstriyel ve kimyasal tozlardan arındırılır. (kil)
-Otomobil yüzeyinde bulunan reçineler SONAX REÇİNE TEMZİLEYİCİ ile, ziftler SONAX ZİFT-KATRAN TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
-SONAX ÇİZİK GİDERİCİ ile otomobil yüzeyinde bulunan tüm kılcal çizikler ortadan kaldırılır.
-SONAX NANO POLISH ile otomobil yüzeyindeki tüm hologramlar (hareler) giderilir. SONAX HOLOGRAM SPREY ile hologramlar kontrol edilir, gerekirse işlem tekrarlanır.
-SONAX POLISH WAX ile otomobil parlatılır.
-SONAX HART WAX ile otomobilin koruma işlemi yapılır.
-SONAX HART WAX uygulaması sonrasında otomobil 30 dakika beklemeye bırakılır.
-30 Dakika sonunda SONAXMIKROFIBER HAVLU ile otomobil yüzeyi silinir, parlatılır.
-Check işlemi yapılarak uygulama sonlandırılır…

İşlemler biraz fasafiso gibi duruyo o paraya göre.

Tamamen hikaye..bir kere o hatayi yaptim..yeterli...

bencede 125 TL verip iki pasta cila hadi güle güle der SONAX hele mersindekiler yıkamadan bile memnun kalmadım

Sonax profesyonel bi firma değil, bana 350 TL fiyat verip fiyatını yüksek bulduğumu anlayınca 200 e kadar düşen bi firmaya güvenmem..

Geri
Üst Alt