Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaraylıların köşesi =)

Hahah :) Bu daha iyi...

"Faks makinesi gümüşden, Yeni çıktmış metristen, Tebrik mesajıda gelmiş Madridten ya lelli ya alla :)))"

Ne oluyo ya burda :D lalalala lalalla laaaa aaa cimbombom :D GALATASARAY candır gerisi heycandır..! (;

Ünal aysal dün gösterdi benden başka büyük olamaz diye Fatih Terimi göndererek. Bakalım şimdi kim gelecek takımımızın başına

işimiz bundan sonra bayağı zorlaştı. Hem lig hem şamp.ligi olarak 2 yerde savaş vereceğiz. Bir de üstüne üstlük kurulu düzen bozuldu ki sormayın. Rakiplerimiz zaten avrupadan men edildi ve sadece ellerinde lig var. Onun içindir ki çok asılacaklar. Zaten bejeke son olaylardan sonra bir sürü seyircisiz maç cezası alır ve bence onlarda ligden kopabilir. Anlaşılcağı üzere febeye gün doğdu. zaten anlam veremiyorum halen neden küme düşürülmediler... Avrupadan bile kovuldular.
Ama kadro olarak güzel bir takıma sahibiz. Şampiyonluk kolay kolay bırakılmayacaktır.
Şimdi teknik hoca olarak kim gelir bilmiyorum ama keşke luce gelse...

Yönetici olmak zor iştir işte. Fatih Terim' e kzıdığım, sinirlendiğim çok oldu. Ama Fatih Terim'li Galatasaray'ı izlemek başkaydı. Ben maç izlemeyi dün itibariyle bıraktım.

Fatih hocanin olmamasi uzdu yetim
Kaldi galatasarayim ve mili akima sayin terim hocamizi cekenler tek amaciniz mili iradeyi mili takimi kurtarmak degil galatasarayi bitirmekti nokta ..

Geri
Üst Alt