Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

G.Antep İst..ve yaşadıklarım..önemli notlar

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
geçmiş olsun varol abim dikatli ol eğer araçla döneceksen yada bırak araç kalsınb sen dön baharda alırsın aracı burdan :D

taykac

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Varol.Keşke uçakla gitseydin.

- 48 -

Kayıtlı Üye
valla bakalım duruma göre bırakabilirim..burda bazen gözümde büyüyor yol..ama arabayla geliyorum diye çok eşya getirdim..şimdilik 13 gün burdayım son üç gün bakarım artık

ÖZLEM@K

SCW Ladies
Geçmiş olsun Varol abi;zor bi yolculuk olmuş ama inşallah dönerken rahat dönersin...Şimdiden hayırlı yolculuklar olsun sana dönüşte :)

ZGR

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun varol abi sonradan arayıp halini soramadım kusura bakma
sağ salim gelmişsin ya sorun yok

setnogrom

Kayıtlı Üye
Hoşgeldin Varol abi Allah kaza bela vermeden gelmişsin sağlığın yerinde ya başka birşey istemeyiz.Gerisi halledilebilir şeyler:)

xx

TayfurAtlı

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun varol abi bende karın kötü yağdığı bi dönemde Ankardan Giresuna gitmiştim 2 ay olmuyo bende de kalın taban ince yanak 205 18 tekerler var çok kötüydü neler çektim bide gel sen bana sor :(

Üst Alt