Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

G.Antep İst..ve yaşadıklarım..önemli notlar

Geçmiş olsun abi zor geçmiş yolculuk...

Zincir ya da palet illaki bulundurmak gerekir ama lastikler çok önemli , 4 tane kaliteli Kış lastiklerini taktınmı banamısın demiyor araba.
Ara tatillerde Van'dayken Sarıkamış'a gidip geliyoduk kayağa, bir çok kez Buzlu karlı yollardan geçiyoduk , ki o yolu bilen bilir , -25 dereceler mi diyim , Sağ'a Sol'a uçmuş tırlarmı diyim , ne desen oluyordu yolda , ama bi kez olsun zincire gerek duyduğumuzu ve de yolda kaldığımızı hatırlamıyorum .

Biz orda 4 yıldır Michelin Pilot Alpin A2 kullanıyoruz , süper bi lastik... Pahalı bir lastik ama kesinlikle Tavsiye ederim... Şimdi A3 ü çıktı sanırsam...

large_Pilot_Alpin_PA2_V_W.jpg

Zincir ya da palet illaki bulundurmak gerekir ama lastikler çok önemli , 4 tane kaliteli Kış lastiklerini taktınmı banamısın demiyor araba.
Ara tatillerde Van'dayken Sarıkamış'a gidip geliyoduk kayağa, bir çok kez Buzlu karlı yollardan geçiyoduk , ki o yolu bilen bilir , -25 dereceler mi diyim , Sağ'a Sol'a uçmuş tırlarmı diyim , ne desen oluyordu yolda , ama bi kez olsun zincire gerek duyduğumuzu ve de yolda kaldığımızı hatırlamıyorum .

Biz orda 4 yıldır Michelin Pilot Alpin A2 kullanıyoruz , süper bi lastik... Pahalı bir lastik ama kesinlikle Tavsiye ederim... Şimdi A3 ü çıktı sanırsam...

large_Pilot_Alpin_PA2_V_W.jpg

ah burda olsan yapacam o işi de yarım ev orada yarım ev burada yoksa kış lastiği istemem mi..adamlar o kadar para harcıyorlar lastiklerin hesaplarını falan yapıyorlar..boşuna mı

ah burda olsam yapacam o işi de yarım ev orada yarım ev burada yoksa kış lastiği istemem mi..adamlar o kadar para harcıyorlar lastiklerin hesaplarını falan yapıyorlar..boşuna mı

şuan İstanbul'da mısın Varol abim. ?? :)
yol biraz tatsız olmuş ama sağ salim geldiğine göre sorun yok..
bu arada ismi komik ama son fotodaki kitin adı "kar pençesi".. :)

şuan İstanbul'da mısın Varol abim. ?? :)
yol biraz tatsız olmuş ama sağ salim geldiğine göre sorun yok..
bu arada ismi komik ama son fotodaki kitin adı "kar pençesi".. :)

evt geldim yiğit evdeyim uzattım ayaklarımı tv netteyim tvye bakıyorum gözlerim de kapanıyor....
kar pencesi ..hangisi bilmiyorum ama o resimlerden birinin fiyatı 300 liranın üstünde idi

evt geldim yiğit evdeyim uzattım ayaklarımı tv netteyim tvye bakıyorum gözlerim de kapanıyor....
kar pencesi ..hangisi bilmiyorum ama o resimlerden birinin fiyatı 300 liranın üstünde idi

o zaman yarın akşam 3-5 toplanıp yemek yiyelim yahu.. :)

Geri
Üst Alt