Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güzel Bir Fikir

o zaman pazar abanta mı kaçsak :D kaç km git gel:D ya bide ben yolu bilmiyorum ki :D kimi takip etmem lazım

yada maşukiye de olabilir:D aslında şimdi geldi aklımaa

bencede mantıklı ama aklıma şöyle bir fikir geldi kahvaltı organizasyonu için çok uzaklaşmasakta olabilir şile de polenezköyde çok tatlı yerlerde var tabiki genede siz bilirsiniz :) ümraniye carrefourun ordan buluşup şile tarafına da kaçaabiliriz

bencede mantıklı ama aklıma şöyle bir fikir geldi kahvaltı organizasyonu için çok uzaklaşmasakta olabilir şile de polenezköyde çok tatlı yerlerde var tabiki genede siz bilirsiniz :) ümraniye carrefourun ordan buluşup şile tarafına da kaçaabiliriz

:eek:key:

eray kimseden ses soluk çıkmıyoooo :D

arkadaşlar avrupadan gelecekleri de hesaba katarak bi plan yapsak olmaz mı ben avcılardan gelecem vede kahvaltı gibi bir organizasyon yapılırsa herhalde benim 5 gibi yola koyulmam gerekecek :)

arkadaşlar avrupadan gelecekleri de hesaba katarak bi plan yapsak olmaz mı ben avcılardan gelecem vede kahvaltı gibi bir organizasyon yapılırsa herhalde benim 5 gibi yola koyulmam gerekecek :)

haklısın ama bi karar vermemiz lazım arkadaşlar ne dersiniz nasıl yapalım bu işi

Geri
Üst Alt