Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güzel Araçlarımızın Güzel Fotoğrafları

:D Bi pazar Konyaya gelirsen bende seve seve poz veririm Can:D bileğine kuvvet çek, Allah çektirmesin:D şaka bi yana orda olsam bende gelirdim güzel olurdu:eek:key:

Dimiii maksat kaynaşmakk :D can arkadaş seni foto çekimi için çağırıyoo :D Benim msn arkadaşımın arabasının fotolarını da çeekkk hemde kaynaşmış olursunuz

ben pazar günü İstanbula geleceğim organizasyona katılacağım. Benim aracı çekebiliriz? :)

Can bugüne kadar çok kahrımızı çekti yükünü biraz da olsa hafifletmiş olursun.... düşüncen güzel teşekkürler...:eek:key:

düşüncen için teşekkürler..istanbula geldiğimde ben ve aracım da poz vermek isteriz..hatta Leon'umun çıplak resimlerini de çekebilirsin

düşüncen için teşekkürler..istanbula geldiğimde ben ve aracım da poz vermek isteriz..hatta Leon'umun çıplak resimlerini de çekebilirsin

Çıplak :D Nü pozlar enfes kareler olurdu pazar günü her arkadaşın aracını çekmek istiyorum

Zaten ücret almak biraz fazla saçma olurdu :D İnsanlarla pekişmek istiyosan buluşmalara katılmanı tavsiye ederim

neden sacma olsun umut bu da b emek sonuc ıtıbarıl ıle,bu ısı para ıle yapan ınsanlarda var elbet.burda fotografını cektıgım cogu arabanın sahıbı arkadasım oldugundan aynı zamanda Scw kendı forumum oldugundan kımsenden bugune kadar ucret talebınde bulunmadım sevıdıgım ıcnı yaptı bu ısı,forum dısından da cogu kısını arabasını cektım onlar ıcınde bu ucret konsunda b beklentım olmadı ama her actıgım foto konusu ıcın saatlerce ugrastım gozlerımı yordum sadece ınsanlara guzel fotolar sunabılmek ıcın :) bunu para kazanmak ıcın yapan ınsanlara gore sacma b beklentı degıl anlıcagın :)

Can sana da tesekkur ederım burdakı arkadaslara yardımcı olma ıstedıgınden dolayı ;)

yani canom buraya kadar usta yeter artık bundan sonra beleş yok beyler diyosun . parayı veren düdüğü çalar haha haa..
seni seviyorum cano puhaha puhaha

Geri
Üst Alt