Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güneş yanığı olan ön kaput için en iyi çözüm

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
sevdiğim bir arkadaşımın 2006 model polosu var. siyah renk.ön kaputta güneş yanığı mevcut kötü görünüyor. boya yaptırsa satarken sıkıntı doğurabilir-ben hiç takmasam da- çoğu insan takla kaza vs. arabadan soğuyor..folyo aklımıza geldi o da kaputa olmaz deniliyor.önerileriniz varsa sevinirim.

Yapıcak bir şey yok.En güzeli yine folyo kaplama ön kaputa

Benim aracımda olsa güneş yanığı önce fotoğrafını çeker sonrada güzelce boyatırdım insanlardaki bu boya takıntısına anlam veremiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sevdiğim bir arkadaşımın 2006 model polosu var. siyah renk.ön kaputta güneş yanığı mevcut kötü görünüyor. boya yaptırsa satarken sıkıntı doğurabilir-ben hiç takmasam da- çoğu insan takla kaza vs. arabadan soğuyor..folyo aklımıza geldi o da kaputa olmaz deniliyor.önerileriniz varsa sevinirim.
Plastidip alıp boyayın yada bayatın satarken isterse sökersiniz en iyisi şuan bu durum

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben olsam alırım plastidip'i kendi zevkime göre boyardım.
Hatta yanık ufaklı bir şeylerse şerit şekliden bile çekebilirdim.

kıymetli görüşleriniz için teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar ben tecrübemi anlatim size 1 sene önce malum siteden chevrolet cruze marka bir araç buldum komple orjinal boya hata yok yazıyordu araç ankaradaydı aradım konuştum gel istediğin yere götür göster dedi bende istanbuldan ankaraya gittim aracın ön kaput ucunda ve sağ ön çamurlukta folyo vardı ekspere götürdüm eksperde aynısını söyledi ön kaputun ucunda ve sağ ön çamurlukta folyo var boya ölçemiyoruz dedi bende içine bakın dedim baktılar orjinal boyasız dediler bende aracı aldım istanbula döndüm folyo çok çirkin kaplanmıştı çıkartmak istedim atatürk oto sanayideki kaportacı dayımın yanına gittim folyoyu söktürdüm boya ile beraber geldi dayım şüphelendi ben bu aracın çamurluğunu söküp bakacam dedi ustalar çamurluk söküldü ve çamurluğun iç tarafındaki ön panel mi deniyo yoksa direk mi deniyor bilmiyorum ama 8 cm macun vardı yani durum şu araba önden hasarı almış akıllı arkadaş ta gidip sanayide yaptırmış sonra da üzerine folyo çektirmiş orjinal diye bana sattı ben bunu öğrenince adamı öldürecektim neredeyse dava açmak için avukata gittim avukat adamı aradı dava açılacak diye adam aracı benden geri aldı masraflarımı da karşılayarak yani demem o ki arabada folyo varsa bu saatten sonra foto değil ne gösterirlerse göstersinler şüpheyle bakarım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt