Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncellenen fiyat listeleri

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba arkadaşlar..Adetimdir ikinci elde alım satım sitelerini 0 km araçlarda ise fiyat listelerini takip eder Ve oluşan tablolara göz atarım tabi bu bağlamda sahip olduğum Seat markasına karşıda daha bi ilgiliyim..Seat’ın yarından itibaren geçerli olacak fiyat listesine baktığımızda fiyatlara geçen aya göre 6 bin liralık bi zam geldiğini görüyoruz..Yılbaşından sonra sınıfındaki diğer rakiplerine göre oldukça makul fiyatlarda tutulan leon extra indirim ve kampanyalar gelmezse önümüzdeki yaz aylarında 200 bin bandına ve üzerine gelecek gibi görünüyor..Image1582923161.580235.jpg

Herkese merhaba arkadaşlar..Adetimdir ikinci elde alım satım sitelerini 0 km araçlarda ise fiyat listelerini takip eder Ve oluşan tablolara göz atarım tabi bu bağlamda sahip olduğum Seat markasına karşıda daha bi ilgiliyim..Seat’ın yarından itibaren geçerli olacak fiyat listesine baktığımızda fiyatlara geçen aya göre 6 bin liralık bi zam geldiğini görüyoruz..Yılbaşından sonra sınıfındaki diğer rakiplerine göre oldukça makul fiyatlarda tutulan leon extra indirim ve kampanyalar gelmezse önümüzdeki yaz aylarında 200 bin bandına ve üzerine gelecek gibi görünüyor..Ekli dosyayı görüntüle 20859
Yeni kasa mk 4 leon fıyatları ne zaman belli olur ki ? 155 bin istiyorlar hatasız kazasız 2017-2018 manuel FR a sıfırı 167 bin zaten şaka gibi bu 2.el pıyasası.

Manuel olmaması beni üzdü gerçekten ateca kullanan olarak manuel olarak bende ilk tercih meselesi

Mk 4 Türkiye pazarına gelmeden mk3 fiyatının 200 bin bandına çıkacağı hatta aşacağını düşünürsek bu fiyat mk4 için başlangıç fiyatı olacaktır büyük ihtimalle donanım ve motor özelliklerine göre 250 bin bandı üzerine konumlandırılacaktır diye düşünüyorum

Bence yeni kasa şu anda satışa çıksa birebir aynı donanım ve teknikte 20 bin lira oynar. Fazlası olmaz.

Bende 1.5 leon fr manual için kapora vermıstim. 157.500 anlasmıstım. Yeni zam ardından 166.000 bin oldu arac nisanda geleceği için bir zam daha yiyecekti min 170.000 bin enaz olacaktı. Vergi dilimi zamsız fiyatı 933 lira idi. Zam sonrası 1.007 lira x 2 oldu bende malesef. Hazır bulunan 1.0 tsi buyuk ekrana geciş yaptım . Tamamen ekonomık nedenlerle . Hem 2. El hemde sıfır araclar tamamen el yakıyor. Buda ulkenin ne halde oldugunun göstergesi malesef

Eylül 2019 da 1.6 tdı dsg fr paketi 154.500 e almıştım..Şimdi aynı paraya benzinli ve düz vitesi bile alınamıyor böyle saçma ve anlamlandırması zor bir piyasa..Allah sonumuzu hayır eylesin

yeni leonun türkiyeye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum hemen test sürüşünü yapıp sipariş vereceğim

Geri
Üst Alt