Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncelleme

omerdrms

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bursa doğuş oto 2008 leon için güncelleme ücreti alıyomu

aracı çağırdılarsa ücret alınmaz, neyin güncellemesi bu arada?

ıstabul kartal doğuş erya göztepe ve erel maltepede güncelleme içn ücret taleb edilmiyor bursa da da aynı durumda olması gerekıyor ne için günncelleme yapacaktınız

Eski sahibi yazılımla uğraşmış özellik açmak için. Yazılımsal problem var gibi. Performans sürekli değişiklik gösteriyo

yazılımdan kastınız tam olarak nedir? gizli özellik ise onun performansa bir etkisi olmaması lazım. Chip tuning ise onu servis düzeltir mi emin değilim, işlemin yapıldığı yere götürmek daha sağlıklı olur. Aracın orjinal yedeklerini saklıyor olmaları lazım.

Yok ustam ikiside değil. Aracın eski sahibi güvenlik kamerası işi yapıyor. Elektronikçi yani. Biraz ecu ayarlarıyla oynamış ne yapmış bilmiyorum aracı alırken gizli özellik gibi bazı işlemleride kendisi yaptığını söyledi. zaten cevap vermiyor aradığımda :)
Aracıda bozdum zaten motoru yıkadım bir kaç saat sonra arıza verdi stop etti tekrar marş ettim çalıştı motor lambası yandı çekiş yok ölü gibi oldu araç.
Sanayide verdim bi ustaya 4500 tl masraf ettirdi sorun hala düzelmedi. Elektronikçiye gidiyorum tesisatta sorun var diyor. Beyinci beyinde var diyor. Turbocu turboda var diyor. Servise gitcem inan gözüm korktu arabayı soktum garaja yatıyo arasıra camdan bakıp hasret gideriyorum.
Resimdeki hataları veriyor.
Turbo hava kesme valfi ve selenoid valfini değiştim düzelmedi. Tamir eden usta diğer iki sensörü kontrol ettiğini sorun olmadığını söyledi. Kablo tesisatında oksit yanık vs bişey yok. Ecu ya su kaçırmadım. Sigorta kutusuda sağlam kontrol edildi. Lakin röle lere bakılmadı. Acaba röle ler ile alakalı olabilirmi20200417_161038.jpg

Geri
Üst Alt