Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

yada ben uğraşayım bu işle hangi kabloyu almam gerekir? yada elinde olan kullanmayan arkadaşlardan da satın alabilirim :)

vag-com 12.12 alsam herşeyi halleder mi?

Yorumlar için teşekkürler. :)

Aynalar aşağı inmiyor. Yağmur yağdığında otomatik olarak camlar ve sunroof kapanmıyor. Audi'de de aynı şekilde kapanmıyormuş. Ancak VW'de mevcut bu özellik.

Yazmayı unutmuşum. Copa Plus'larda alarm yok. Alarm olmadığı için arabayı açıp kapatırken buzzer da çalışmıyor. FR'larda ise bu özellik aktif.

Park görseli için teybi değiştirmenize gerek yok. RCD 310'lar da ekranlarında gösteriyor.

Welcome ile alakalı olarak ise aklıma yeni bir şey geldi. Copa plus'larda kadran 260. Style'larda 240. Buradan bir farklılık olabilir. O yüzden açılmıyor olabilir..

hocam bu 12.12 windows 7 ile uyumlu mu çalışır mı yani?

arkadaşlar ben teybi rcd 510 ile değiştirdim bu geri vitese takınca mesafe olayı rcd 510 da da oluyormu acaba 310 daki gibi.

arkadaşlar ben teybi rcd 510 ile değiştirdim bu geri vitese takınca mesafe olayı rcd 510 da da oluyormu acaba 310 daki gibi.
Araba makyajlıysa gosterır değilse gostermez bıde makyajlıda orjınal park sensoru lazım

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

benim aracımda pek bir özelik sağlamadı açıkcası sadece anahtarı açıp kapatırken komik ses var
ve ışıklar arabayı kapatıktan sonra belli süre açık kalıp sönüyor...

benim aracımda pek bir özelik sağlamadı açıkcası sadece anahtarı açıp kapatırken komik ses var
ve ışıklar arabayı kapatıktan sonra belli süre açık kalıp sönüyor...
Nerde yaptırdın ki?
Kadran selamlama yapılabilir, orjinal yani optik park sensörü varsa onun mesafe göstergesi teyip ekranına yansıtılabilir tabi senin araçta yanlış hatırlamıyorsam farklı bir müzik sistemi vardı. Coming Home Leaving home ayarları sis farlarına ve park lambalarına alınabilir. Selektörde sislerde ters orantılı olarak sönüp yanabilir. Direksiyon yardımı - Tork kontrolü aktif edilebilir. Dahada ileriye gidip aracına orjinal ayak aydınlatma montajı yapıp yol bilgisayarından onun parlaklığınıda ayarlayabilirsin.

konyada bi yerde yaptırdık sadece dedğim özelikler açıldı bekletim daha yuksekti ama bunlar oldu elındekı kodlarımı yetersızdı anlıaymadım

Geri
Üst Alt