Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

Mirror down ve rain closing bende de menüde çıktı ama ikiside çalışmıyor, ayna için aynada ekipman lazımmış sanırım. Rain closingde menüden aktif ediliyor ama daha sonra ektif ettiğin kutu geri deaktif oluyor. Yağmur sensörüne su döküp denesende olmuyor. Bunu ayarlayıpta çalıştırabilen oldumu acaba??
Park sensörü olayınıda sorunsuz bir şekilde halettik. Kod yazacağınız yere tıklayınca veya üzerine mause ile gelince kod orda görünüyor ve oraya giriyorsunuz.

Bende de durum aynı. Mirror down için aynada ayrı bir ekipman ihtiyacı olabilir.Zira ayna zaten 4 yöne haraket edebilen bir donanıma sahip.Önemli olan bulunduğu pozisyona yada yeni bir pozisyona gidecek hafızanın/bilginin olmayışı. Yani ayna aşağıya inse bile bir önceki pozisyona dönebilmesi için eski pozisyonun bir hafızada kalabilmesi lazım.Büyük bir ihtimal ile bu hafıza sistemi araçta yok.Bu yazılımsal bir eksiklikte olabilir, ufak bir hafıza modülü eksikliği de olabilir.

Yağmur sensöründe bende de durum aynı.

Security Access kodu gözükmesi bende olmadı.Başka bir kablo ile başka bir bilgisayarda tekrar deneyeceğim.

Güzel bir haberim var. Welcome mode donanımsal olarak mevcutmuş. Bugün Ender Elektronik'e direksiyon için uğradığımda onu da açtı Metin abi. Kablom olmadığı için kendim yapmadım ama forumları birazcık kurcalarsam bulurum yine sanırım. Welcome mode bütün ibreler aşağı indiği taktirde kontağı yeniden çevirdiğinizde çalışıyor. Bilginiz olsun.

İlgili video:

Bu welcome modunu ben de açtırmak istiyorum. Mesela Bolu etkinliğine geldiğimizde bu işlemi yapabilecek bir arkadaş olursa sevinirim.

Bugün benimde kablom geldi, daha önceden park sensörü falan yaptıklarımıza ekstra olarak bugün bende 2012 son aylarında gelen, yapılamıyor denilen 1.6 TDI DSG Copa aracın staging olayını yaptım :D
[video=youtube_share;CPHze89PX54]http://youtu.be/CPHze89PX54[/video]

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Ulan bu servisler adamı ayakta uyutuyor yaa. Adamlara 2 hafta önce servise gittiğimde sordum. Bana herşeyi açık geliyor zaten. Bu modellerde yok falan dediler. Bu leaving home ve welcome modu için. Ne sahtekar insanlar var ya. Ya ayar yapmayı bilmiyorlar ya da işlerine gelmiyor.

Işlerine gelmiyordur kesin. Nefret ediyorum şu seatın bazı servislerinden...daha doğrusu doğuştan...

Bugün benimde kablom geldi, daha önceden park sensörü falan yaptıklarımıza ekstra olarak bugün bende 2012 son aylarında gelen, yapılamıyor denilen 1.6 TDI DSG Copa aracın staging olayını yaptım :D
[video=youtube_share;CPHze89PX54]http://youtu.be/CPHze89PX54[/video]

vay bensız ha la bısey demıyom sananeyse sende olduysa bendede olur :eek::eek:bu arada kapıları kılıtlerken farların yanmasıda aku kutup baslarını sokunce oluyormus sellektorsuz

Geri
Üst Alt