Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

Yeni bulduklarını denemeden direk paylaşırsan veya özel mesaj ile gönderirsen sevinirim ki bende hemen deneyebilirim ;)
Transport modu dediğin taşıma sırasında alınan mod olsa gerek elektrik sisteminin belirli kısımlarını kapatıyor? Mesela kuamnda ile kapılar açılamıyor anahtar ile açılabiliyor vs.. gibi mi?

Tabi paylaşırım Ofisimdeki bilgisayarım kaldı pazartesi günü paslaşırız .

transport mod > gemi modu olup aracın elektirik aksamının bir kısmını kapatmaktadır artı olarak aracın KM saatini durdurduğunu gözlemledim çünki Modda iken aracın MFA ekran km saatinde TRA yazmaktadır Aracın komfort moduna dair iç ışıklar RCD-RNS hiç bir şekilde çalışmamaktadır .

Tabi paylaşırım Ofisimdeki bilgisayarım kaldı pazartesi günü paslaşırız .

transport mod > gemi modu olup aracın elektirik aksamının bir kısmını kapatmaktadır artı olarak aracın KM saatini durdurduğunu gözlemledim çünki Modda iken aracın MFA ekran km saatinde TRA yazmaktadır Aracın komfort moduna dair iç ışıklar RCD-RNS hiç bir şekilde çalışmamaktadır .

Tamam, pazartesi günü haberini bekliyorum ;)

şaka maka day light'ları led yaptıktan sonra dönüşlerde sisler yerine onları yakabilsek ve bunu yapmayı bulabilsek çok güzel olacak düşüncesindeyim :)

Onları LED yapsakda dönüşlerde gündüz farının yanması, aynanın konumundan dolayı yanları aydınlatmaya etkili olmaz. Öyle bir ayar yok ama sinyal verirken verdiğin tarafın gündüz farını kapatma ayarı var. Aydınlatma ile ilgili bu tarz değişiklikler kullanıma yönelik ve ülkelerdeki kurallara göre ayarlanabiliyor genellikle.
Bu arada Gelen LED gündüz far ampülleri araç üzerinde çalıştırmayı başaramadım maalesef. Bende uzun zamandır led var ama zayıf yananlardan. Yarınki buluşmada başka leonlarda deneyeceğim bakalım onlarda durum nasıl olacak.

Onları LED yapsakda dönüşlerde gündüz farının yanması, aynanın konumundan dolayı yanları aydınlatmaya etkili olmaz. Öyle bir ayar yok ama sinyal verirken verdiğin tarafın gündüz farını kapatma ayarı var. Aydınlatma ile ilgili bu tarz değişiklikler kullanıma yönelik ve ülkelerdeki kurallara göre ayarlanabiliyor genellikle.
Bu arada Gelen LED gündüz far ampülleri araç üzerinde çalıştırmayı başaramadım maalesef. Bende uzun zamandır led var ama zayıf yananlardan. Yarınki buluşmada başka leonlarda deneyeceğim bakalım onlarda durum nasıl olacak.

tum leonlar senın yarın sok kurcala oyna :D

Umarım ledler çalışır ama seninkinde çalışmadıysa diğer araçlarda çalışacağını da pek sanmıyorum.. viraj aydınlatmasına da gelince zaten çok efektif kullandığım birşey değil, ama şayet yapabilseydik yine ufak ta olsa bi faydası olur düşüncesindeyim.. tamam sisler kadar işe yaramaz ama daha hoş gözükür bence :)

Bu aralar yeniden vag-com kodlamalarına merak saldım bi kaç ekstra birşey buldum yakında test edip paylaşacağım

Sormadan duramayacağım nokta şudurki daha önce aracını transport moduna alan oldumu içinizde ? :D

Çünki erya oto dan büyük taktir aldım bunun karşılığında yakında plaket verecekler bana :):)

Ne oldu kodlar, pazartesi haber verecektin :D

Geri
Üst Alt