Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

günümüzü mahveden olay

benim body kiti taktığımızda'da rengi tutturamamışlardı sonra kütahya'da kendi boyacıma boyattım ustayız diye geçiniyolar servislerde..

Yeni üye olmam sebebi ile başlığı yeni gördüm,Umarım bir daha yaşanmaz.Arka aractaki arkadaşın durumuda umarım iyiye gidiyordur.

Geçmiş olsun dileklerimle..!

Okan'ın son durumu nedir? Arabalardaki durum sorun değil düzeltilir bir şekilde can sıksa bile.

evet okanın durumundada birşey yoktur umarım
murat nasıl olsa doğuşun kafasına vura vura halleder bu işi

evet Okan'ın durumu nedir. ??

okanın durumu iyi diye biliyorum en net bilgiyi murat abi verir.

bu arada zillinin tamiri bitmiş bugün grdüğümde son kontroller yapılıyordu yeni yıkanmıştı. ton farkıda gördüğüm kadarı ile yok. güzel işçilik çıkardı güçlü bence.

Okan gayet iyi, 4-5 gündür eski neşesine de kavuştu. Gözü de iyiye gidiyormuş , hala tam olmasa da görmeye başlamış. Bu Cuma akşamı Bursalılar olarak moral buluşması yapacağız. Bir daha kaza bela yaşamayız umarım, gerçekten inanılmaz can sıkıcıydı. Yine ucuz atlattık.

okan'ın moralinin düzelmiş olması çok sevindirici inşeAllah çok kısa zamanda gözü de daha iyii görmeye başlar..tekrar geçmiş olsun..

Geri
Üst Alt